reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej dziewczyny 😀, ja właśnie jestem po połòwkowych. Mamy synka - nie ma wątpliwości (wstawiam Wam fotkę, która to potwierdza ...hihi specjalnie kazałam zrobić Pani doktor dla mojego męża 😋).
Wszystko jest w porządku- rozwija się prawidłowo, waży już 380 g ,Fhr 140 /min. Pani doktor zmierzyła mi też szyjke i jest ok - 36 mm 🙂. Udało się też przejść na tryb 3D i mamy zdjecie buźki naszego Janka 😁

Ale piękne zdjęcie buźki 🥰 🥰 🥰
 
reklama
Dziękuję wam wszystkim za odpowiedź i ciepłe przyjęcie. Nie spodziewałam się tego.

Wyniki amnio mam mieć po dwóch tygodniach, czyli około 26 listopada powinny być.
Jest to moja druga ciąża. Mam synka 11 lat.
O tą ciążę staraliśmy się prawie 6 lat.
Duże ryzyko ZD przez przezierności karkową (4,3mm).
Na ostatnim USG lekarz jeszcze zauważył że dzidziuś ma małą kość nosową, krótsze kończyny i za szeroko rozstawionymi oczka. Tym odebrał mi ostatnią nadzieję 😟
 
O jaaa ale piekne zdjecia🥰i chyba pierwszy raz jestem prawie pewna, ze widze plec:p bo ja to strasznie kiepska jestem w zdjeciach z usg. Swego czasu nawet szukalam w necie jak wyglada chlopiec, a jak dziewczynka na usg... ale serio? Dla mnie to wszystko i tak, tak samo wygladalo😂a u ciebie pieknie widac🤗
Ja też nigdy nie widzę na tych zdjęciach w Internecie 🙂.. nawet na Usg nie do końca widziałam no i w końcu dosyć nieśmiało zapytałam " przepraszam czy może mi Pani pokazać po czym Pani poznała jaka jest płeć 🤣🤣?" No i Pani doktor pokazała... "A no po tym" i cyknęła fotkę dzidzi od dołu no i pomiędzy nóżkami dyndało , nie dało się nie zauważyć 🙈

Śliczny chłopczyk ☺☺ będzie Jaś?
Tak 🙂. Nasz pierwszy typ jezeli chodzi o imię i już tak raczej zostanie bo ja do brzucha mówię Janek 🙂
 
Dziękuję wam wszystkim za odpowiedź i ciepłe przyjęcie. Nie spodziewałam się tego.

Wyniki amnio mam mieć po dwóch tygodniach, czyli około 26 listopada powinny być.
Jest to moja druga ciąża. Mam synka 11 lat.
O tą ciążę staraliśmy się prawie 6 lat.
Duże ryzyko ZD przez przezierności karkową (4,3mm).
Na ostatnim USG lekarz jeszcze zauważył że dzidziuś ma małą kość nosową, krótsze kończyny i za szeroko rozstawionymi oczka. Tym odebrał mi ostatnią nadzieję 😟
Nie wyobrażam sobie, jakie to musi być zaskoczenie 😔 ale takie dzieciaczki niekoniecznie mają dużo chorób, czasem to całkiem zdrowe dzieci, tylko trochę inaczej wyglądające. Zresztą każde dziecko wygląda inaczej ☺️ trzymam kciuki za amnio, będzie dobrze! Zawsze wszystko jest "po coś"
 
Dziękuję wam wszystkim za odpowiedź i ciepłe przyjęcie. Nie spodziewałam się tego.

Wyniki amnio mam mieć po dwóch tygodniach, czyli około 26 listopada powinny być.
Jest to moja druga ciąża. Mam synka 11 lat.
O tą ciążę staraliśmy się prawie 6 lat.
Duże ryzyko ZD przez przezierności karkową (4,3mm).
Na ostatnim USG lekarz jeszcze zauważył że dzidziuś ma małą kość nosową, krótsze kończyny i za szeroko rozstawionymi oczka. Tym odebrał mi ostatnią nadzieję 😟
A czego się spodziewałas? My tu nie gryziemy.

No to czekamy z Tobą na wyniki, i liczymy że będą pozytywne co pozwoli cieszyć się Tobie pozostałym etapem ciąży
 
Cześć.
Długo zastanawiałam się czy coś napisać, czy do was dołączyć. Miałam zamiar zrobić to za pewien czas, gdy będę miała wyniki amniopunkcji. Lecz z tego co widzę najprawdopodobniej do tej pory nikogo tu nie będzie.
Obserwowałam was od pewnego czasu. To ja byłam jednym z tych "duchów".
Nie chciałam tu pisać, bo okres ciąży niestety nie jest u mnie usłany różami i nie chciałam wam zawracać głowy smutnymi wiadomościami.

Miło jednak było was poczytać. Dowiedzieć się nowych rzeczy lub pośmiać razem z wami.
Niektóre osoby nie chcą się odzywać z różnych powodów, ale śledzą was bo łączy nas wszystkie jedna rzecz- ciąża.
Tego forum raczej nie czytają osoby tym nie zainteresowane.
Fajnie że zakładacie sobie prywatne wątki, ale pamiętaj też o osobach które może wstydzą się odezwać a są razem z wami.

Teraz parę słów o mnie 😉
Jestem w 18 tygodniu ciąży (17t3d).
Będę miała chłopczyka.
Mamy podejrzenie ZD 1 do 67.
Czekam na wyniki amnio.
Bardzo lubię czytać to forum a w szczególności wasz wątek 😉

Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamy 😘
fajnie ze się odezwałaś. Życzę szybkich i pomyślnych wyników. Doskonale Cię rozumiem bo i mnie ciężko było się przełamać aby pisać tutaj po poprzedniej stracie tzn. Nie chciałam się wkręcać w ciążowe tematy ale czytanie forum pomagało. Później się rozkręciła przełamałam i teraz super się pisze z dziewczynami. Jednak z punktu widzenia tych co piszą to fajnie jak ktoś tez się więcej odzywa bo pomysł jak fajnie się Tobie czyta to i nam się fajnie Ciebie czyta :) jednak w Twojej sytuacji rozumiem ze można nie mieć werwy na pisanie na wiele tematów. Jednak trzymam kciuki ze dobre wiadomości przyjdą szybko i się rozkręcisz i nadrobiłaś pisanie :)
 
Cześć.
Długo zastanawiałam się czy coś napisać, czy do was dołączyć. Miałam zamiar zrobić to za pewien czas, gdy będę miała wyniki amniopunkcji. Lecz z tego co widzę najprawdopodobniej do tej pory nikogo tu nie będzie.
Obserwowałam was od pewnego czasu. To ja byłam jednym z tych "duchów".
Nie chciałam tu pisać, bo okres ciąży niestety nie jest u mnie usłany różami i nie chciałam wam zawracać głowy smutnymi wiadomościami.

Miło jednak było was poczytać. Dowiedzieć się nowych rzeczy lub pośmiać razem z wami.
Niektóre osoby nie chcą się odzywać z różnych powodów, ale śledzą was bo łączy nas wszystkie jedna rzecz- ciąża.
Tego forum raczej nie czytają osoby tym nie zainteresowane.
Fajnie że zakładacie sobie prywatne wątki, ale pamiętaj też o osobach które może wstydzą się odezwać a są razem z wami.

Teraz parę słów o mnie 😉
Jestem w 18 tygodniu ciąży (17t3d).
Będę miała chłopczyka.
Mamy podejrzenie ZD 1 do 67.
Czekam na wyniki amnio.
Bardzo lubię czytać to forum a w szczególności wasz wątek 😉

Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamy 😘
Fajnie, ze sie odezwalas:) pisz zawsze conci lezy na serduchu:) nikt nie bedzie ocenial-a czasem dobrze jest sie wyzalic(ze tak powiem) ludziom bez twarzy😉
 
Dziękuję wam wszystkim za odpowiedź i ciepłe przyjęcie. Nie spodziewałam się tego.

Wyniki amnio mam mieć po dwóch tygodniach, czyli około 26 listopada powinny być.
Jest to moja druga ciąża. Mam synka 11 lat.
O tą ciążę staraliśmy się prawie 6 lat.
Duże ryzyko ZD przez przezierności karkową (4,3mm).
Na ostatnim USG lekarz jeszcze zauważył że dzidziuś ma małą kość nosową, krótsze kończyny i za szeroko rozstawionymi oczka. Tym odebrał mi ostatnią nadzieję 😟
ehh.. myśl pozytywnie! A jak Ci ciężko to zostań tutaj - poczucie humoru tu naprawdę dopisuje i razem będzie raźniej. Wszystkie Czarownice (żeby mi się żadna z Was o to nie obraziła 😉) trzymają za siebie na wzajem kciuki i potrafią wspierać 😘
 
reklama
Też zawsze sobie powtarzam że nic nie dzieje się bez przyczyny.
Nieważne jaki się urodzi i tak będę go kochać nad życie ❤️❤️
Oczywiście że wolałabym żeby był zdrowy, ale na to niestety nie mam wpływu 😟
Odważna jesteś.😀
Nie mam w sobie tyle otwartości. I nawet ostatnio ten temat poruszyłam z moim lekarzem.
Trudne decyzje.
Moja lekarka powiedziała mi, że ona do dziś widzi twarze matek, i pamięta ich imiona i nazwiska, kiedy rodziły chore dzieci.

Edit, nie wiem czy akurat otwartości bo w sumie to jestem otwarta na każdego. Raczej ze względu na swój wiek i wiedzę, jak się żyje z osobą niepełnosprawną, brakiem pomocy i szarpaniem się z systemem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry