reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dokładnie tak było :) ... z drugiej strony to teraz te dziewczyny które odeszły z kolei dla mnie stały się "obce", więc jak dla mnie ( mówię o swoich odczuciach w tym temacie oczywiście ) drugie forum prywatne dla nas będzie lepsze niż łączenie jednego i drugiego. One same się odcięły, czyli nie mają ochoty się tutaj udzielać i rozmawiać z nami , więc dla mnie teraz jakiekolwiek łączenie forum byłoby trochę bez sensu :)
a to tez racja bo faktycznie wspominały ze będę również tutaj aby jakoś był kontakt a zniknęły. Ale kilka dziewczyn odzywa się regularnie bo kojarzę ze były tam i są tu i super !!
 
reklama
Hej dziewczyny 😀, ja właśnie jestem po połòwkowych. Mamy synka - nie ma wątpliwości (wstawiam Wam fotkę, która to potwierdza ...hihi specjalnie kazałam zrobić Pani doktor dla mojego męża 😋).
Wszystko jest w porządku- rozwija się prawidłowo, waży już 380 g ,Fhr 140 /min. Pani doktor zmierzyła mi też szyjke i jest ok - 36 mm 🙂. Udało się też przejść na tryb 3D i mamy zdjecie buźki naszego Janka 😁
O jaaa ale piekne zdjecia🥰i chyba pierwszy raz jestem prawie pewna, ze widze plec:p bo ja to strasznie kiepska jestem w zdjeciach z usg. Swego czasu nawet szukalam w necie jak wyglada chlopiec, a jak dziewczynka na usg... ale serio? Dla mnie to wszystko i tak, tak samo wygladalo😂a u ciebie pieknie widac🤗
 
Właśnie wróciłam do domu. Mój Gin twierdzi,że wszystko jest ok, szyjka w porządku i nie ma śladów ani pozostałości po krwawieniu więc obstawia pęknięcie naczynka lub coś tego typu zważając na moje zaparcia, podejrzał też Malutkiego i tam też wszystko w najlepszym porządku dzięki Bogu - uwierz kamień z serca, bo trulam się tym strasznie. Przepisał mi Aspargin na te moje bóle i duphlac czy jakoś tak na zaparcia przez 5 dni mam pić.. kurcze w pierwszej ciąży naprawdę mimo jakiś tam bóli czułam się lepiej niż nie w ciąży a teraz co chwilę czymś się denerwuje, martwię itd... marzę o tym żeby już był kwiecień, żebym miała małego przy sobie...
To całe szczęście 🙏 no i gratuluję chłopczyka ☺️☺️ duphalac to też laktuloza, podobno nie na wszystkich ona działa 😏
 
Hej dziewczyny 😀, ja właśnie jestem po połòwkowych. Mamy synka - nie ma wątpliwości (wstawiam Wam fotkę, która to potwierdza ...hihi specjalnie kazałam zrobić Pani doktor dla mojego męża 😋).
Wszystko jest w porządku- rozwija się prawidłowo, waży już 380 g ,Fhr 140 /min. Pani doktor zmierzyła mi też szyjke i jest ok - 36 mm 🙂. Udało się też przejść na tryb 3D i mamy zdjecie buźki naszego Janka 😁
Śliczny chłopczyk ☺️☺️ będzie Jaś?
 
Jak byłam na ciazówkach ze starszakiem były takie podjazdy, ale w wiadomosciach prywatnych, szybko takie akcje wychodziło na światlo dzienne, a z czasem przeszłysmy na zamkniętą grupę, a teraz juz na grupie na fb piszemy, spotykamy się.
My tak samo piszemy ciągle ze sobą z poprzednią grupą i niektóre się ze sobą spotykają ☺ fajna sprawa, a jest nas ze 20 jeszcze😳
 
Ostatnia edycja:
Ja na razie czuję tylko w dzień ale w nocy śpię jak zabita, więc nie wiem czy przypadkiem też nie kopie 😅 To chyba będzie teraz moje największe marzenie, aby dziecko jak najwięcej spało w nocy😅 Najlepiej od 22 do 6😂
moje drugie dziecko tak spało. Odkąd wróciłyśmy ze szpitala to zasypiała o 22 i wstawała o 6 rano 😍 do dzisiaj śpioch z niej 😂
 
reklama
Cześć.
Długo zastanawiałam się czy coś napisać, czy do was dołączyć. Miałam zamiar zrobić to za pewien czas, gdy będę miała wyniki amniopunkcji. Lecz z tego co widzę najprawdopodobniej do tej pory nikogo tu nie będzie.
Obserwowałam was od pewnego czasu. To ja byłam jednym z tych "duchów".
Nie chciałam tu pisać, bo okres ciąży niestety nie jest u mnie usłany różami i nie chciałam wam zawracać głowy smutnymi wiadomościami.

Miło jednak było was poczytać. Dowiedzieć się nowych rzeczy lub pośmiać razem z wami.
Niektóre osoby nie chcą się odzywać z różnych powodów, ale śledzą was bo łączy nas wszystkie jedna rzecz- ciąża.
Tego forum raczej nie czytają osoby tym nie zainteresowane.
Fajnie że zakładacie sobie prywatne wątki, ale pamiętaj też o osobach które może wstydzą się odezwać a są razem z wami.

Teraz parę słów o mnie 😉
Jestem w 18 tygodniu ciąży (17t3d).
Będę miała chłopczyka.
Mamy podejrzenie ZD 1 do 67.
Czekam na wyniki amnio.
Bardzo lubię czytać to forum a w szczególności wasz wątek 😉

Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamy 😘
 
Do góry