reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie wiem czy chodzi Ci o taki rodzaj "bólu".. ja odczuwam jakbym miała tam wszystko obrzmiałe niekiedy i wczoraj mówiłam o tym lekarzowi,ale stwierdził,że nie jest to nic niepokojącego..
a ja mam z kolei takie jakby czasami ukłucia tam. Tzn. Np dziś nie ale wczoraj pare razy miałam. Zapytam lekarza o to ale dopiero w przyszłym tygodniu. Ja tez wyczytałam gdzieś ze ogólnie jeśli dane bóle mijają po odpoczynku lub tym bardziej po nocy to ok. A jak boli cały czas to warto sprawdzić
 
reklama
Ja mam bez dotykowy i wedlug niego wszyscy w domu mamy hipotermie haha
Za kazdym razem inna temperatura,masakra,musze kupic taki zwykly pod pache,ewentualnie do ucha
Jak młoda była malutka to używałam bezdotykowego tylko tak kontrolnie, jak było coś wyżej to mierzyłam potem zwykłym i zawsze było wyżej i dokładniej.. także tym bezdotykowym nie ufam za bardzo aczkolwiek przy takim maluszku warto mieć..
 
Do góry