reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie? To cofnij się proszę do postów z wczorajszego wieczora od kiedy wyplenelo kto nie jest na wątku zamkniętym. I zobacz czy nie mnie obwinia się tutaj za "selekcję"

Dobra szkoda moich nerwów , wystarczy mi od wczoraj . Nie zamierzam się z nikim kłócić tylko jest mi po ludzku przykro.

Do zobaczenia tutaj może kiedyś jak ochłonę [emoji6]
Mi chodziło o mój komentarz 🤣
 
Haha napisałam, a potem przeczytałam Twój post 😅
Ja kupiłam na promocji płaszcz oversize z Nubee. On jest niby bardziej jesienny, ale nada sie tez pozniej do noszenia maluszka w chuście, zima bede sie grubo ubierać pod spod, zreszta u nas te zimy są takie, ze i tak mój wełniany płaszcz 2 lata przeleżał w szafie, bo gorąco mi w nim było, przy małym dziecku tyle biegam, ze nie ma opcji po prostu. Na promce ten płaszcz kosztował 350zl, wiec w sumie i tak sporo, ale ładnie sie układa tez bez brzucha, wiec będzie na długo.
 
I w tym wszystkim, bolli to , ze dbam, badam, biegam po lekarzach itd, a tak patola jak chodzi do ginekologa w ciązy to jest super, pali ,pije i często ma zdrowe dzieci ( to akurat dobrze w tej całej sytuacji)
ja siedziałam kiedyś w poczekalni u gina mojego (było to po stracie po łyżeczkowania kontrola) i siedział tam chłopak z dziewczyna która byla na pierwszej wizycie w ciąży. Jako ze znali pielęgniarkę to dyskutowali z nią cały czas o tej ciąży ( nie mówię ze to źle bo zwyczajnie cieszyli się ale wtedy to była masakra dla mnie) ale zmierzam do tego ze nagle ten chłopak mówi (a ta dziewczyna poszła do wc w tym czasie) żeby ta pielęgniarka powiedziała lekarzowi ze ona pali i nie chce rzucić i lekarz ma ja nastraszyć 🤦‍♀️🤷🏼‍♀️ no i to jest właśnie to co napisałaś ehhhh ale fakt oby każdy mógł być szczęśliwy nie ma co oceniać
 
Bez avatara - ale jak widze zostałam na forum z tylko kilkoma osobami "starymi, które kojarze z piasania - i cała masą nowych.
Zwyczajnie mi przykro :(
szczerze to ja Ciebie kojarzę a jestem krócej niż Ty. Może tez na swoje usprawiedliwienie napisze ze odkąd jestem to staram się udzielać cały czas. Zreszta wydaje mi sie to normalne ze po to tu jestem aby się udzielać. Ale rozumiem tez „starsze dziewczyny” bo faktycznie sama zauważyłam ze dużo osób napisało cześć i krótko o sobie obdarli cisza. Ale może i ja się doczekam na swoją kolej i dołączę do priv - oby przed porodem 😃🤩🤪
 
Dokładnie tak, ja też przegapiłam i nie mam do nich pretensji[emoji38]
Lista była? Była... Wiele dziewczyn jak tylko się dowiedziały ze juz jest wątek prywatny nagle się ujawniły i wielkie oburzenie że ich nią tam nie ma...
Kamiśka :) pisała że osoby które chcą być na zamkniętym wątku i będą się udzielały zostaną dopisane
 
Ja też uważam że zamknięty to konieczność, chociażby żeby wstawić zdjęcie z usg, czy brzuszka, czego tu bym nie zrobiła ;) także super, że powstał. No ale wiadomo, że nikt nie lubi być pominięty🤷 druga sprawa, że dodawać wszystkich, jak leci, a potem połowa nie będzie pisać, tylko mieć dostęp do zdjęć i różnych informacji no to też nie za halo...
Dokładnie dziewczyny!😉 ja tu tez widzę kilka nickow, które znam juz długo i kojarze Was (np.Palkazapalka, kika, czy właśnie Ty mayfly), wiec jestem pewna, ze traficie na zamknięte forum. Faktem jest, ze tamta lista powstawała w dniach chyba największego bombardowania forum, wiec mogła umknąć. Tylko dopilnujecie teraz dopisania sie do tej listy. A co do dziewczyn niedawno dopisanych to nie miejcie pretensji. Nie do końca zreszta rozumiem czemu je macie i sie dziwicie. Nikt nie każe Wam pisać codziennie miliona wiadomości, a forum otwarte nadal funkcjonuje. Pomyślcie z tej strony - teraz będzie Wam łatwiej nadganiac forum otwarte, dziewczyny z zamkniętego (w tym ja) tez tutaj piszą, ale juz mniej i to powinno być dla Was na plus skoro jesteście zajęte. Nie będzie tu za dużo pierdolkowatych pogawędek, wiec mając mało czasu będziecie mogły sie skupić na konkretach i tym co Was interesuje. Zreszta wyobraźcie sobie, ze ktoś czyta Wasze prywatne wiadomości z koleżankami. Jak byście sie czuły? Chyba nie za fajnie. A niektóre z Was właśnie to robiły i otwarcie sie przyznawały. Dlatego powstało forum zamknięte, na którym dziewczyny które sie juz poznały, bedą mogły porozmawiać bardziej prywatnie, a tutaj jak widać tez zaglądają i wymieniają sie doświadczeniami. Jak dacie sie tu poznać i będziecie nadal chciały to pewnie tez dołączycie do zamkniętego
 
reklama
Dziewczyny dziś mam wizytę i pewnie dowiem się kto u mnie mieszka :) nie mogę się doczekać a jednocześnie jestem pełna stresu... Niestety przestała mi odpowiadać formuła tego forum, mam swoje życie, dziecko, męża, ogrom pracy zawodowej przy własnym biznesie i nie jestem w stanie tak aktywnie uczestniczyć jak jest to wymagane. Moje życie nie kręci się wokół forum, raczej stanowi ono dla mnie odskocznię, możliwość doczytania czegoś np. o czym nie wiedziałam lub podzielenia się informacjami ważnymi dla innych. Nie lubię podziałów, nie kręcą mnie rozmowy o polityce czy Covid'owe przepychanki. Życzę Wam aby wszystkie ciąże bezproblemowo i szczęśliwie były donoszone do samego końca, łatwych porodów i zdrowych bobasków :)
masz dużo racji. Ja np. Na zwolnieniu jestem, pracuje zdalnie ale mam czas. Z kolei wieczorami już padam i zwyczajnie po 21 idę spać 😬 a serio jak tu weszłam i zobaczyłam jak dziewczyny piszą i wymieniają się informacjami (szczególnie już doświadczone mamy) to ucieszyłam się ze jestem w fajnym miejscu i poczułam się nawet spokojniej ze mogę się czegoś dowiedzieć o ze o niczym nie zapomnę albo potwierdzę ze u mnie wszystko ok. W obecnych czasach takie miejsce to super odskocznia, tak ze dziewczyny może za jakiś czas przekonacie się do nas bo serio nie każdy jest tu tym złym duchem chociaż nie jest z Wami od początku 😁🤗
 
Do góry