reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny rozgladacie się za kurtkami w które zapniecie brzuch ?
Moja mnie delikatnie ciśnie i z jednej strony potrzebuję większej w obwodzie, ale z drugiej strony zal kasy wydawać :(
No ja dokładnie też, nie widzi mi się kuoywac kurtki, mam nadzieję że nie będzie mocnej zimy, i wystarczy Gruby swetr i rozpięta kurtka, 🤣🤣
 
Dziewczyny już tłumaczyły, że była lista na forum zamknięte i te osoby zostały wpisane.
Ja też jestem tu od sierpnia od kiedy wiem o ciąży i nie ma mnie na forum zamknietym, bo nie udzielam się jakoś często, bo codziennie pracuje i nie mam czasu na pisanie za każdym razem. Z resztą jestem w pierwszej ciąży i nie za bardzo mam jak udzielać jakiś porad, czy podrzucać pomysłów.
I nie mam pretensji do nich, myślę, że z czasem to grono dziewczyn się powiększy tak jak moderatorki zapowiedziały :)
Tak też jestem zdania że sporo dziewczyn które się udzielały powinny być na zamkniętym, i nie rozumiem dlaczego tak się nie stało [emoji848]
 
Ja też uważam że zamknięty to konieczność, chociażby żeby wstawić zdjęcie z usg, czy brzuszka, czego tu bym nie zrobiła ;) także super, że powstał. No ale wiadomo, że nikt nie lubi być pominięty🤷 druga sprawa, że dodawać wszystkich, jak leci, a potem połowa nie będzie pisać, tylko mieć dostęp do zdjęć i różnych informacji no to też nie za halo...
 
Dziewczyny rozgladacie się za kurtkami w które zapniecie brzuch ?
Moja mnie delikatnie ciśnie i z jednej strony potrzebuję większej w obwodzie, ale z drugiej strony zal kasy wydawać :(
Ja kupiłam płaszczyk w Reserved. Pasuje mi krój, bo w ramionach dopasowana a rozszerza się ku dołowi więc brzuch się zmieści, jest przed kolano więc nie przeziebie nerek, cena przystępna niecałe 200zl i myślę że nawet bez ciąży się nada jako oversize
 
reklama
Do góry