reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nadgoniłam od 21...dramat 😂
Wyrok TK pozostawię bez komentarza......... 🤬
Teraz lecę z mężem na kawę bo jutro wszystko zamkną, a czasem mi tęskno do mojej pracy 😂 i może jakieś ciasteczko załapie... 😂

Dziewczyny, które nie są na prywatnym.. Nie obrażajcie się. Dajcie trochę czasu na poznanie 😘

Pewnie jak wrócę z kawki to będę znowu nadrabiać 3 godziny 😂😂😂
 
reklama
Ja też mam dość. Jeszcze po ostatnim wypadku z zapaleniem rogówki uznałam, że czas porządnie przebadać oczy i dobrać może lepsze soczewki, ale nie mogłam się umówić, bo..lekarz zawiesił dobieranie soczewek że względu na wirusa... Soczewki to pierdoła, bo ludzie mają większe problemy z brakiem dostępu do leczenia w poważniejszych sprawach, ale jest to wkurzające... Laboratorium zamknęli, soczewek nie idzie dobrać... Ósemkę też miałam usunąć wiosną przed zajściem w ciążę i odwołane... Bilansu dwulatka też nie mogę zrobić, bo odwołane 🤷‍♀️
Kurcze to lipa. U mnie jakoś na razie o dziwo nic nie odwołują. Ja sama odwołałam bilans dwulatka ze szczepieniem, bo mój mały sie przeziębił. Ale tak to bez problemu mam dostęp do lekarzy... moja babcia ma raka i tez bez problemu ja wszędzie przyjmują w trybie wręcz pilnym. Tylko teraz doszła procedura, ze ma wymaz robiony zanim ja do szpitala wezmą. Mam nadzieje, ze sie to nie zmieni... ale z tego co opowiadacie co u Was sie dzieje to naprawdę można sie wkurzyć😟
 
Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna włączyłam TVN24 i nie wierzę w to co widzę..... Poprostu nie wierzę... Aż mam ochotę każdego wyborcy PIS podejść i przywalić w twarz żeby Ci ludzie się ocknęli...
Jeśli masz możliwość to osobiście proponuje Polsat, mam wrażenie że są najbardziej neutralni jeśli chodzi o podawanie informacji. Zaraziłam się kiedyś mocno do TVN bo niestety ale po dziennikarstwie widzę że w niektórych tematach nie odbiegają mocno od TVP tylko w drugą stronę ;)
Ale to oczywiście tylko moja opinia
 
Jeśli masz możliwość to osobiście proponuje Polsat, mam wrażenie że są najbardziej neutralni jeśli chodzi o podawanie informacji. Zaraziłam się kiedyś mocno do TVN bo niestety ale po dziennikarstwie widzę że w niektórych tematach nie odbiegają mocno od TVP tylko w drugą stronę ;)
Ale to oczywiście tylko moja opinia
Ja też oglądam tylko Polsat/Polsat News - uważam że są najbardziej pośrodku.
 
Czyli rozumiem, że trzeba czekać na zaproszenie, żeby dostać się na prywatny teraz? Trudno ;) przyznam, że ciężko mi być na bieżąco, jak w poprzedniej ciąży, ale przynajmniej zostaje jeszcze to forum ;)
Dziewczyny nie martwcie się przecież jest nas tu wiele a do porodu kupa czasu więc na pewno będzie z kim rozmawiać 😁
 
Dziewczyny, które się oburzają o zamknięte forum itd - myślę, że warto wykazać się zrozumieniem, że część dziewczyn nie chce się dzielić swoim życiem, zdjęciami itd przed całym światem. Świat jest bardzo mały i łatwo trafić na znajomą osobę, a nie zawsze się chce by ona wiedziała co się u nas dzieje. Kilka razy był poruszany wątek z zapisami na forum prywatne i ok, nawet te stałe dziewczyny przeoczyły, ale nie można za to winić moderatorów, że się ktoś nie zapisał, ani wymagać by teraz od razu każdego dodawały - dziewczyny też mają swoje życie, a poza tym administratorzy też wolno działają i chyba lepiej zebrać listę osób niż dodawać po jednej. Więcej luzu i zdrowego podejścia :)
 
Dziewczyny, które się oburzają o zamknięte forum itd - myślę, że warto wykazać się zrozumieniem, że część dziewczyn nie chce się dzielić swoim życiem, zdjęciami itd przed całym światem. Świat jest bardzo mały i łatwo trafić na znajomą osobę, a nie zawsze się chce by ona wiedziała co się u nas dzieje. Kilka razy był poruszany wątek z zapisami na forum prywatne i ok, nawet te stałe dziewczyny przeoczyły, ale nie można za to winić moderatorów, że się ktoś nie zapisał, ani wymagać by teraz od razu każdego dodawały - dziewczyny też mają swoje życie, a poza tym administratorzy też wolno działają i chyba lepiej zebrać listę osób niż dodawać po jednej. Więcej luzu i zdrowego podejścia :)
Sama czekałam na zamkniecie watku, dołaczyłam ok 6 tc, dość regularnie piszę, ale tak mi się tylko wydawało,
i jest mi zwyczajnie przykro i jestem rozczarowana selekcją - niestety na otwartym to sobie o pogodzie będziemy pisać - bo tak jak wspomniałaś świat jest mały.
 
Dziewczyny rozgladacie się za kurtkami w które zapniecie brzuch ?
Moja mnie delikatnie ciśnie i z jednej strony potrzebuję większej w obwodzie, ale z drugiej strony zal kasy wydawać :(
 
reklama
Sama czekałam na zamkniecie watku, dołaczyłam ok 6 tc, dość regularnie piszę, ale tak mi się tylko wydawało,
i jest mi zwyczajnie przykro i jestem rozczarowana selekcją - niestety na otwartym to sobie o pogodzie będziemy pisać - bo tak jak wspomniałaś świat jest mały.
Tak też jestem zdania że sporo dziewczyn które się udzielały powinny być na zamkniętym, i nie rozumiem dlaczego tak się nie stało 🤔mysle że na dniach już powinni być inaczej
 
Ostatnia edycja:
Do góry