reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja dzis nie mam weny na obiad do sklepu tez mi sie jakos daleko nie chce isc,to zrobie salatke z brokula,jajka,moze ser,moze szynka,co mi wpadnie pod reke
Ja dziś ogólnie bez weny, zawsze o tej porze to już młoda była ogarnięta, ja też a dziś piżama party póki co.. a na obiad mam w planach pizzę domową 🤍
 
reklama
Czy ktoras z was bierze jeszcze dushpaston lub jakas forme luteiny?ja po ostatnim plamieniu pytalam mejlowo jednej lekarki z pl kliniki i mowila zeby brac znowu a jak sie skoncza to przyjsc na wizyte.Umowilam sie do jeszcze innej kliniki Polskiej(latwiejszy dojazd) za dwa tygodnie i inna lekarka tam jest,ale czekam az mi odpisze we wgorek czy brac czy nie progresteron.Narazie biore znowu,tylko nie wiem wlasnie czy na tym etapie 14+4 cos to daje bo juz lozysko wszystko robi...plamienie nie wrocilo mam sluz zoltawy taki jak przedtem,moze to bylo jednak od sexu.nie wiem czy brac czy nie brac nie chce se zaszkodzic tym progiem
Ja brałam duphaston i już kazali odstawic 2 tyg temu. Teraz jestem 15+3
 
Ja w soboty nigdy sie nie przemęczam z obiadem. Dziś akurat mam fasolke po bretońsku z wczoraj ale zazwyczaj na szybko robie żurek, albo jakieś gotowe pierogi ewentualnie w pobliskiej jadłodajni bierzemy jakiś obiad. Dopiero ogarnełam łazienke i kuchniez gdzie tam reszta [emoji28] miałam dzisiaj iść na pobranie krwi i zapomniałam, trudno wstanę wcześniej i pójdę w tygodniu.
Dziewczyny a takie pytanie mało dzieciowe i ciążowe: jakie myjki polecacie do okien? Żeby sprawdziła się też do luster i najlepiej do kabiny prysznicowej
Polecam myjkę do okien z karchera :-) może inne są tez dobre ale nie miałam. Mam też myjkę parowa z karchera z końcówką do okien i fajnie się tym myje, ale dużo wody cieknie na ramy z tej pary. A taka specjalna to wciąga wodę do pojemnika.
 
A w temacie brzuszków, to mój dziś z samego rana (aż sama się zdziwiłam 😁). Początek 13tc, po lekarzowemu 12+2, dzidzia starsza o tydzień, no i kolejna ciąża
 

Załączniki

  • IMG_20201017_104841.jpg
    IMG_20201017_104841.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 74
Chyba przechodzę jakieś wahania nastrojów. Już się przewijał ten temat, ale przypomnijcie mi czy Wy też miałyście bóle podbrzusza tak późno? Jestem dzisiaj 13+6 i od dwóch dni wieczorami mam wrażenie że boli mnie macica i okolice jajników. Raz z jednej, raz z drugiej strony.
Wczoraj, aż się popłakałam. Nie z bólu, ale ze strachu że coś jest pewnie nie tak, że na takim etapie mam bóle 🙄😐
Mam podobny okres ciąży i mnie od dwóch dni tak boli i kłuje macica, że chodzę zgięta wpół wieczorami. Oczekuj w takim razie większego brzuszka, bo maluch szykuje sobie właśnie większy domek 😅 miałam tak do 30 t.c w pierwszej ciąży, lekarz mówił, że to nie do końca standardowe ale widocznie mam wrażliwa macicę na rozciąganie. No i zawsze po tych przebojach był brzuszek większy o rozmiar 😁
 
Dzień dobry Mamuśki 🙂
Moje koszmary rozkręcają się na całego. Dziś obudziłam wszystkich krzycząc przez sen 🙈 Śniło mi się, że w ramach żartu synek mojego A. położył mi na ramieniu wielkiego pająka. A ja byłam tak przerażona, że płakałam i krzyczałam jednocześnie... Mój mózg chyba pogrąża się w wariacji 😅
Moni i ja też mam dziwne sny tutaj dziewczyny śnią o dzieciah, ja w ogóle! Ja śnie o psach, świniach, a dzisiaj śnili mi się mój kochani niezyjacy Babcia i Dziadek ❤.
 
Czy ktoras z was bierze jeszcze dushpaston lub jakas forme luteiny?ja po ostatnim plamieniu pytalam mejlowo jednej lekarki z pl kliniki i mowila zeby brac znowu a jak sie skoncza to przyjsc na wizyte.Umowilam sie do jeszcze innej kliniki Polskiej(latwiejszy dojazd) za dwa tygodnie i inna lekarka tam jest,ale czekam az mi odpisze we wgorek czy brac czy nie progresteron.Narazie biore znowu,tylko nie wiem wlasnie czy na tym etapie 14+4 cos to daje bo juz lozysko wszystko robi...plamienie nie wrocilo mam sluz zoltawy taki jak przedtem,moze to bylo jednak od sexu.nie wiem czy brac czy nie brac nie chce se zaszkodzic tym progiem
Ja duphastonu nie bralam, ale mam luteine 3 x 2 tab.50 nie wiem ile jeszcze mam ja brać, ale może na najniższej wizycie zdecyduje o odstawieniu. Nie mam plamien, tylko śluz. Ja biore tez 3.x 1 tab.nospe przez 2-rozna macice, by stale bylo miekko.
 
reklama
Moni i ja też mam dziwne sny tutaj dziewczyny śnią o dzieciah, ja w ogóle! Ja śnie o psach, świniach, a dzisiaj śnili mi się mój kochani niezyjacy Babcia i Dziadek ❤.
Mój dziadek umarł 2,5 roku temu, babcia w sierpniu i w ciąży bardzo często mi się dnia oboje, gdzie dziadek przez cały ten czas mi się nie snil. Dodam,że byli dla mnie BARDZO ważni, mieszkaliśmy razem.. ostatnio mi się śniło np.,że siedziałam z dziadkiem i wiedziałam,że zaraz pójdzie,bo przecież nie żyje a chciałam mu tak bardzo pokazać zdj z USG i nigdzie nie mogłam znaleźć..
 
Do góry