reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wiesz wzbudziły nas glupie sny i jakoś mamy taki sam dzień 🙊.
Praca mnie absorbuje strasznie, dzis ledwo mialam sznase zrobić sobie 5min przerwę. 7 online spotkań, a mam jezcze swoje obowiązki i 1286532 pytań z zespolu 🤯!
Patrzę na brzuszki, czytam o motylkach, pykniecieciach w brzuchach i sama sie wpedzam w niepokój. Bo wg mnie nie mam takiego brzucha, ok mam 180cm wzrostu, wiec moooze to sie inaczej rozklada🤷‍♀️, nie wiem. Nic mnie nie kłuje, nie ciągnie, jedynie po pracy padam na łóżko i śpię albo chociaż leżę. A ja juz 16+0, czy dopiero w 5mcu wyrzuci brzuch?
Czytam dziś bardziej, niz piszę na forum, bo humor taki oooo!
Rozumiem Cię zatem aż za dobrze 😘!
Spokojnie moja przyjaciółka tez czekała na brzuch z niecierpliwością .... aleee za to może Ty będziesz ta szczęściara której po porodzie szybko wszystko wróci na miejsce :)
 
Tez sie boje cieszyc,nawet ostatnio kupilam duzo cichow ciazowych i wyladowalam w szpitalu z plamieniem tego samego dnia,i juz pierwsze co to ze za szybko cos kupilam;(to silniejsze ode mnie.
Skad ja to znam. Poprzednio zamówiłam spodnie i nie miałam okazji założyć i odesłałam w nerwach ( bo jeszcze był czas) a teraz czekam do momentu jak już w nic się nie zmieszczę. Dżinsy nosze prawie rozpięte i guzik na gumkę :)))) ale będzie dobrze zreszta teraz i tak za bardzo nie ma gdzie chodzić przez wirus wiec za wiele nie będzie potrzebne :)
 
Mamy duuzo wspólnego powiedziałam najpierw tylo M.i to w 7tc, dalej Mamie, po prenatalnych Sis i przyszły szwagier, dalej Tata i praca i dzis jedna laska w pracy dobra obserwatorka (skubana!!😜) ogarnela ze jak wpadlm do pracy 2 razy cos podpisac to mam luźne ciuchy i jak na mnie to dziwne 😃! A i ze na badania jezdzilam😃, a.dzis jej sie śniło ze przyszlam do biura ze śliczna Dzidzia ❤ i o 08:00 pytanie na Messenger Gosia jestes w ciąży? A ja oooo😛!
Mam dobra kumpele która rodziła 11.2019 powiedziałabym jej, bo to jedyna znajoma z malym dzieckiem i ciągle tp osiągam, ze po prenatalnych, teraz myślę po połówkowych...! No i co mnie powstrzymuje? 🙈🙈🙈
Hah ja tez po usg w 12 tyg myslalm ze bede wszystkim gadac a jakos dalej mam opory i czekam do 1 grudnia do polowkowych.syn dalej nie wie!i po ostatnim plamieniu ciesze sie ze nie wie bo by byl bardzo smutny jakby cos sie stalo i nie byloby rodzenstwa
 
Skończyłam już 40 lat
Loli05 serio? Rozwalilas mi konstrukcję nerek. Ja mam podobne prawdopodobienstwo do twojego juz po Pappa o mam w opisie ze niskie ryzyko:/ 😊 kochana to jest mniej niz 1 promil:) Oczywiscie twoja decyzja zrobisz jak uwazasz,ale nigdy nie mamy prwnosci w niczym😁Przestan sie tak martwic bo napraede nie ma czym:)
 
Trzymajcie za nas kciuki dziewczyny, dziś zaczynamy 17+0... żeby nic nie przyszło.. i żeby wszystko dobrze się skończyło 😔😔
Lozysko teraz ladnie jest rozwiniete i dba o dziecko,kobiety lapia rozne wirusy i dzieci sa zdrowe.plod juz tez jest ladnie rozwiniety,bedzie dobrze kciuki trzymamy.
A tak na marginesie wiecie kto mogl byc ta osoba chora na weselu?
 
Moj przechodzi bunt 3latka ogólnie to dobre dziecko ale jak się uprze.... To nie ma bata i w dodatku jest bardzo mamowy, tzn nie ma problemu żeby został w szkole ale jak ja jestem w pobliżu to poprostu muszę byc ciągle z nim, jak zniknę z oczu to jest mamo gdzie jesteś, on oglada bajke to ja mam z nim ja oglądać i koniec, ciągnie mnie czesto do zabawy, przytula aż nagminnie bo naprawdę miliard razy dziennie plus wiesza się na mnie, wałkuje i mówi kocham Cię mamo może więcej nim miliard, a jak jestem te 3 kroki dalej to słyszę mamo chce Cie Tak mocno przytulić o weź tu odmów dziecku 😊 przez to nic nie mogę przy nim w domu zrobic:) niewiem szczerze czy z tego wyrośnie, to jest mile ale też nieraz męczące takie uwiazanie :)
Kochana wiem o co Ci chodzi bo mój synuś to też taki maminy (chociaż ostatnio zdarza Mu się być tatowym😉 ale dopóki jestem w zasięgu wzroku) to jest mega słodkie i rozczula ale czasem też chcę mieć chwilę dla siebie i się denerwuję ale też szybko uspokajam bo rozumiem że syn tego potrzebuje i wiem że to minie i będzie mi tego brakować. Wątpie żeby mając naście lat był takim tulaskiem😉
Mój jeszcze nie mówi ale wiem że gdy usłyszę pierwsze "kocham Cię" to się rozwyje (na samą myśl mam łzy w oczach).
Siostra mojego partnera też ma takiego mamowego synka który aktualnie ma 5 lat ale widzę że już powoli staje się wspaniałym młodym człowiekiem - śmiały, wesoły, mądry, ciekawy świata i ludzi i myślę że to że jest teraz takim fajnym chłopcem to właśnie duża zasługa jego mamy. Była gdy jej potrzebował, była gdy oglądał bajkę, tuliła, rozmawiała a teraz to owocuje. Młody z poczuciem miłości, akceptacji i bezpieczeństwa rusza na podbój świata. A ja patrząc na niego i jego relacje z Mamą wiem że warto.
 
reklama
Aaa Babcia widziałam, ze zaskoczy, sukieneczki itd. 😍👍
Ooo ja mialam mieć 05.11 u prowadzacej, no ale mam zmianę na inna i kiedy sie umówie, zastanaiwam się bo ostatnie USG mialam 06.10 a połówkowe mam 19.11 czy to dobrze aż tyle czekać? Czy warto isc szybciej? Hm...🤔!
Jak mozesz idz szybciej 😊 Ja polowkowe pewnie na początku grudnia :)
 
Do góry