reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Gisiaczek 86 - też mam dziecko z orzeczeniem i widzę, że potrzebuje zarówno kontaktu w grupie, jak i pracy indywidualnej. Zaznaczam, mówiłam o edukacji domowej. To wygląda zupełnie inaczej niż nauka zdalna.

@mia05 - ja jem, ale nie jestem wyznacznikiem. Kiszona kapusta to probiotyk, więc myślę, że warto. Inna rzecz - fajnie najpisała mamaginekolog, że np. trzęsiemy się nad serami pleśniowymi, a już nad zsiadłym mlekiem nie, a to błąd.

@M_P_90 - znam dziewczynę, która do porodu nie wiedziała kogo się spodziewa, bo na żadnym usg córeczka nie współpracowała :O

Mają być odwoływane znowu planowane zabiegi itp. Ciekawe co nam odowłają...
Może ciążę? [emoji23][emoji23][emoji1751][emoji1751] Przyjdzie lekarz dotknie brzucha i powie - CZEKAJ! Na swoją kolej , korona Ci z głowy nie spadnie [emoji23][emoji23][emoji1751]
 
reklama
Jecie surówki z kapusty kiszonej? Takiej kupionej w sklepie? Ja już powoli wariuje przez to co można a czego nie można i gdzieś czytałam, że może być w niej listerioza
Ja jem codziennie taką kapustę, no mam taką zachciankę na nią, że nie wiem 😄 ale wszyscy mi mówią, że dobrze bo to samo zdrowie i nie słyszałam nigdzie , ze jest nie wskazana więc śmiało wcinaj 😋😋
 
Odebrałam swój opis z wynikiem pappa i wolnego b-hcg ryzyko niskie. Uffff....
Pani genetyk oczywiscie wspomniała,że ze względu na wiek mam prawo na swoje życzenie zrobic amnio ale podziękowałam. Wczoraj mój małżonek mnie ?askoczył bo wyszedł po chleb a wrocił z chlebem i kwiatami dla żonki💓💓 jakie to miłe
 
reklama
Hej dziewczyny, w poniedziałek zgłaszałam pracodawcy zmianę nazwiska, prosiłam żeby dane zostały zgłoszone w ZUS, ale logując się na konto zusu online dalej widzę swoje stare nazwisko. Dziś idę do lekarza po l4, orientujecie się może czy mogę wziąć l4, na stare nazwisko? 🤔
 
Do góry