reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny!
Niedługo maseczki nie będą obowiązkowe w zakrywaniu ust i nosa, a nałożą obowiązek zakrywania oczu 🤣🤣🤣
Ale się uśmiałam 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • 20201014_222748.jpg
    20201014_222748.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 49
Ja w ogole cierpię na bezsennosc nocna odkad moj wyjechal 🥺
Jest mi tak ciezko to ogarnac, zaczac normalnie funkcjonować ze szok.. szczegolnie teraz, kiedy po tyle perypetiach udalo nam się z ciążą.. musze przechodzić ja sama, zamiast wspolnie cieszyć się tym czasem..
Ja to nie lubię zasypiać na czas , dlatego męczą mnie ranne zmiany 😂
 
Dzwoni ze wpadnie na chwile, bo rano z matką do ambulatorim jedzie, a jutro by przenocował. Powiedziałam nie mam czasu na piedoły (bylam na pelnej k... przez pracę) i nie chce słuchać po 1h telefonow od jego matki, ze rano musza jechac!
A to wy tak zawsze żyjecie? Ze on cały czas u mamy a z tobą tylko śpi? Przykre to :-(

Nie chce straszyć, ale właśnie ostatnio moja koleżanka mnie uświadomiła, że pomyłki na USG naprawdę się zdarzają :D - u jej siostry przy obu ciążach lekarz się pomylił [emoji85] . W pierwszej ciąży miała być na 100 % dziewczynka, a wyszedł chłopiec. Przy drugiej ciąży miał być chłopiec, a urodziła się dziewczynka :D
Nie wiem jak lekarz sprawdzał tą płeć [emoji14] , ale po tym jak to usłyszałam to ja już chyba sama nie uwierzę na 100 % :p
Oj tam oj tam trafił tylko z lekką zmianą czasu ;-)

Czytam i czytam wnikliwie Wasze wpisy bo podczas dnia nie bylo czasu a zapomnialam powiedziec. Odebralam Pappa. W wielkim skrocie ryzyko niskie. Trisomia 21 1 do 5665:) reszta ryzyko jeszcze mniejsze.
Super! :-D
Mi właśnie w brzuch idzie[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]oby się sprawdzało.
W poprzedniej ciąży też szło mi w brzuch i jest synuś
Mi dwa razy w brzuch i dwie córki [emoji14] ale powróżyć zawsze można [emoji14]

Noo pisałam , spoko kochana rozumiem [emoji3590]
Ogarnę w najbliższym czasie jak będę na kompie :* sorry
Nadrobiłam.. Nie chcę nikogo obrażać, ale wydaje się mi, że wątek zamknięty na zasadzie niech się zgłasza każda jak leci i najwyżej usuniemy jest bez sensu. Jeśli ktoś przez cały ten czas bycia tu napisał ledwie kilka postów, bo nie miał czasu/ochoty/weny/odwagi, to w zupełności powinien mu wystarczyć wątek otwarty.
Ja osobiście nie zamierzam swoich zdjęć wrzucać ani na zamkniętym ani na otwartym, bo mam ogromną nieufność wobec takich spraw i złe doświadczenia w tym temacie. Co nie zmienia faktu, że fajnie jest po prostu nieco się bardziej otworzyć na siebie w takich wątkach.
Jestem tego samego zdania. Poza tym nikt nikogo tutaj na siłę nie trzyma, jesteśmy tutaj bo chcemy. Jeśli nie mam czasu/chęci uczestniczyć w życiu grupy, to po co w niej być na siłę? Rozumiem brak czasu, sama go niewiele mam, ale piszę ile mogę.
Osoba która chowa się za krzakami inne osoby z grupy zna czy kojarzy, ale reszta jej nie zna, bo nic o sobie nie pisała. Dlaczego takie osoby mają być na zamkniętym? Przerabiałam to i wiem, ze po czasie ta co nie miała czasu/chęci/odwagi, po przyjęciu do grupy również tego nie miała. W większości przypadków.
Możecie mnie zlinczować, ale takie jest moje zdanie ;-)


Kupiłam dzisiaj śpiwór elodie details do wózka. Kolor może nie idealny, mógłby być inny, ale był przeceniony o prawie 200zl. A porównując do cen tutaj to dałam nawet mniej niż połowę, więc się opłacało. Wiadomo było, że to dziecko będzie miało rzeczy tylko z "okazji" i promocji :-D
 
Myslę ze ludzie nie chcą decydować bo jak cos nie wypali,zwalą zawsze na tego co "odważył"się tą decyzję podjąć. Lepiej udawać sierotę niz wychodzić przed szereg. Standard....Moja szefowa często sie pyta mnie o różne rzeczy. Chodzi o to zebym wziela na barki nie tylko odpowiedź,ale tez odpowiedzialność bo jak cos to będzie że ja tak napisalam powiedzialam itp.
A oddaje ci chociaż połowę swojej wypłaty za te decyzje? ;)
 
Co do ubrań ciążowych - jeszcze nic nie mam, ale w ostatnich latach sporo schudlam i nie wymieniałam garderoby za bardzo, więc spodnie teraz na mnie dobrze leza na brzuchu bo wczesniej na mnie wisialy😉 i chyba ku mojej radosci zaczynam powoli tyc👍Co do poduchy z biedry to szukalam w trzech i nie bylo i sie wkurzylam i kupilam w smyku. Przyjedzie wkrotce. Mam nadzieje ze jeszcze utyje do wizyty bo inaczej moja gin bedzie mnie meczyc.
 
Dziewczyny, nie wchodziłam z 3godziny, i jest masakra żeby was nadrobić! 🧐
Ale pochwale się, napisałam eska do mojego że zjadłabym kebaba i on oczywiście pierwszy że pojedzie po pracy, pewnie ma dosyć piersiaka na obiad, 🤣 noi zaspokoił moje podniebienie 😋

Od paru dni bolało mnie ucho ząb, ale obserwowałam nic się nie działo, a wczoraj patrzę zapalenie mi popierdziela na zębie, więc w ruch rumianek, jakieś plukanki, dentosept malego(sprawdziłam można) nawet kurkuma smaruje oby tylko do dentysty nie iść.. Jak do piątku nie minie to rejstruje się na cito ☹️

Co do spodni ciążowych, ja jeszcze nie mam, ale chodzę głównie w leginsach i dresach, dla mnie hm jest za drogo.. Czekam aż będą leginsy w Lidlu, ale dziś się tak zastanawiałam w czym ja będę w zimę chodzić.. Średnio mi pasuje kupować na chwilę nowa wielka kurtkę.. 🧐Jakieś pomysły? Oprócz mniej żreć 🤣


Jak w Biodra to niby cora, jak w brzuch to syn, a wiesz co będziesz miała? Sprawdza się?
Hahaha mniej zreć czytam po kanpkach i sałatce 😂😂😂!
Hm... u Ciebie mroźne zimy sa, moze nie zapinac sie i gruby polar sweter?

Moja Mama miala fazę kupić mi siostrze duze rzeczy i to leży i sie doczeka, nawet oversize kurtka 😂😂😂!
 
reklama
Do góry