reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Lekarz na prenatalnych był prawie pewien, że będzie dziewczynka ale 11t6d czy to nie za wcześnie żeby już mógł „coś” zobaczyć ? :D
Wiesz ja widziałam na usg jak sprawdzał płeć i sama zobaczyłam że to dziewczynka 😝😝😝 chociaż wiadomo istnieje ryzyko ze jednak będzie chłopak ale wydaje mi się że tak pozostanie 🤗
 
reklama
Dziewczyny, proszę o obiektywne spojrzenie na mój problem. Z racji mojej nieszczęsnej cukrzycy ciążowej miałam pierwsza wizytę u diabetologa. Kazała mi wprowadzić dietę i prowadzić kontrolkę cukrów. Następnie, żeby nie przychodzić ponownie do poradni, to po 2 tyg.miałam wysłać na maila pani doktor fotki mojej kontrolki w wyznaczonym dniu. Minęło 3 dni, a ja nie mam żadnej od niej odpowiedzi. Powiem, szczerze, ze pomimo na oko moje cukry są ok, to chciałabym, żeby specjalista na nie spojrzał i powiedział, co i jak. I tu moje pytanie, czy dzwoniłybyście jutro do poradni prosząc o kontakt, czy czekalibyście spokojnie, dając jesCze pare dni doktor na odpisanie ? 🤷🏼‍♀️P.S. Przepraszam, za elaborat 😉😅
Ja też mam cukrzycę ciążową i jak masz ok czyli na czczo poniżej 90 i godzinę po posiłku poniżej 140 to bym czekała. Ja tak mam jestem po wizycie u diabetologa i za 6 tyg mam tylko teleporadę.
Zostałam poinformowana gdyby cukry skakały to mam zapisać się na wizytę.
 
Dziewczyny... Ja to już mam taki wkurw, że masakra 🤦‍♀️ Coś przeczuwam, że do wesela nie dojdzie bo co rusz trąbią o nowych obostrzeniach, a wśród nich całkowity zakaz wesel... Jestem na tym zwolnieniu i ciężko mi się odnaleźć, przestawić na codzienność bez pracy zawodowej. Tęsknię strasznie za swoją Mamą 🥺 Tak mi jej brakuje... Brakuje mi też pracy z ludźmi. Jeszcze ten dzisiejszy sen. I ta pogoda na dobitkę! Mam doła jak diabli.
Ujowe te czasy teraz przyszly,byle do wiosny i oby nikt nie zachorowal.
Z tego co slysze juz 3 osoba z Pl ktora znam ma covida,a tu w uk tez troche znam ludzi i nikt nie ma...a mamy 17 tys nowych zachorowan dziennie,wiec albo jakas sciema albo mega pech.trzeba w kazdym razie uwazac i nie lizac poreczy!
 
Wiem, że nie może być większe. Tylko mnie ciekawi w jakim wieku - ile dni i tygodni dziecko ma to 84 mm :)
Modesty wydaje mi się że ciężko to ocenić można jedynie stwierdzić że powinno osiągnąć w tym a tym tygodniu. W twoim przypadku trzeba było by zobaczyć na którym centylu jest twój maluch i wtedy łatwiej to ocenić.
 
reklama
Ujowe te czasy teraz przyszly,byle do wiosny i oby nikt nie zachorowal.
Z tego co slysze juz 3 osoba z Pl ktora znam ma covida,a tu w uk tez troche znam ludzi i nikt nie ma...a mamy 17 tys nowych zachorowan dziennie,wiec albo jakas sciema albo mega pech.trzeba w kazdym razie uwazac i nie lizac poreczy!
Nie lizać poręczy 😂😂😂😂 Popłakałam się 😂😂😂😂 Ale fakt, ...ujowe czasy. Jeszcze mi się przypomniało, że z powodu ciąży mi umowy nie przedłużyli. Nic tylko iść po gumową żyletkę 🙈
 
Do góry