reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Przeciez mamy listę mamy kwiecień 2021 to, przecież z tamtad można spisać osoby które mają być w prywatnym wątku i pisze się do administratora że ta grupa z osobami i się wymiena żeby była prywatna
 
Cześć dziewczyny 😁 mało się udzielam, chciałam poczekać do prenatalnych l. 4 lata staraliśmy się z mężem o dzidzie i wkoncu się udało ❤️ Dziś po prenatalnych 12+3, wszystko w normie, w tym momencie wyglada na dziewczynkę ale lekarz stwierdził ze może jeszcze coś się tam pojawić między nogami 😅 dzidziuś spał, jak go obudziliśmy to obrócił się tyłkiem i już się nie chciał pokazać 😒 jestem przeszczęśliwa, aż się łezka zakręciła w oku 🥰 są kobietki które są w tym samym tygodniu co ja? Jak się czujecie?
Witaj bo nie kojarze wcześniejszych wpisów. Gratulacje, jak Dzidzi ❤ pięknie kręgosłup widać.
 
Pamietam że wtedy gdy ta koleżanka byla w ciąży a ja jeszcze nie to pisala do mnie praktycznie codziennie, teraz mimo że ja w ciąży jakoś sie nie narzucam ale były już spotkania umówione i zawsze im coś wypadało 😣chyba trzeba przeczekać zobaczyć co dalej wyniknie 🙁
Ja troche rozumiem takie osoby. Sama długo staralam sie o dziecko i ciaze kolezanek bardzo mnie dołowały do tego stopnia ze sie odcinalam😔
 
reklama
Dziewczyny, po mojej wizycie w poniedziałek 16+3 nadal nie wiemy kto tam mieszka, w sumie nie jest to najwazniejsze bo najwazniejsze jest zdrowie, pewnie na następnej wizycie się dowiemy 😍 Ale głównie chodzi mi o to, ze nie wiemy bo ten dzidziuś wiecznie śpi i jest obrócony. Nie wiem na każdym usg na którym byłam te dziecko jest jakieś takie spokojne.. nie fika koziołków, smacznie śpi. Czy któraś z Was miała tez bądź teraz ma tez takie spokojne dziecko? Chciałam pójść do innego lekarza jeszcze się zbadać czy wszystko jest ok. Lekarz próbował poruszyć maleństwo żeby się obróciło, ale nic się nie zmieniło 😊 Dajcie znać 😀
Moje dziecko ciagle plecy pokazuje się 😁
 
Do góry