reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dla dziewczyn mniej aktywnych (z różnych powodów, w tym ja) pozostanie utworzenie drugiej zamkniętej grupy... Ja niestety bardzo dużo pracuje, dziecko w domu itp i niestety nie mam czasu pisać z taką częstotliwością jakiej się tutaj chyba wymaga... No cóż, pozostanie zaraz tylko się pożegnać 😔
 
Kobietkip, a kupiłyście te poduchy ciążowe? Ja ostatnio dopadłam taka w biedronce i teraz uparcie próbuje z nią spać 😂
Wszystko fajnie tylko nie umiem się w niej obracać 😂 przez co albo się budzę, albo śpię całą noc na jednym bok przez to rano czuję się połamana 🙉🙊🙈
 
Paranoja. Ja rozumiem męki, czlowiek byl gotowy decydując się na dziecko. Ale ta zgaga mnie zabije 🙄
W pierwszych 2 miesiącach mialam taka że ciągle mialam łzy w oczach męczyłam się okrutnie teraz chyba się przyzwyczaiłam trochę i może lekko się zmniejszyła ale napewno odbiera radość jedzenia u mnie uważam że jest to powód ze dziecko pcha się między jelita i wypycha je do góry i dlatego też mam mały brzuch, ale to taka moja teoria 😅 a jeśli mam coś Ci doradzić jedną jedyna rzecz jaka mi pomaga to mientusy
No i nie smażyć jeść male porcje i nie ostre :)
 
reklama
Powiem tak - ja czułam się tu bardzo swobodnie i komfortowo a to ile osób ujawniło się przy okazji tematu o zamknięciu wątku zdziwiło mnie i czuję się teraz nieco zmieszana...
Było widać, że mamy duchy po ilości wyświetleń zdjęć. Nas jest tu garstka. Nie wiem czy dobijemy do 20, a wyświetleń każdego zdjęcia ponad 100..
 
Do góry