reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mnie tez prosze dodac,ale to chyba ktos musi konkretnie zrobic liste,i chyba tez trzeba wybrac jakiegos moderatora admina czy kogos kto bedzie zarzadzal watkiem?jakies chetne?
 
reklama
Cześć dziewczyny 😄 i ja sie przywitam🤚chwile Was czytam ale napisać zdecydowałam się dzisiaj bo i dzisiaj dostałam wyniki badań prenatalnych . Miałam stracha przez wiek , mam 36 lat ale Wszystko Ok i prawdopodobnie chłopak (na 80%) ,mogę w końcu dzielić się ta informacja . Jak na razie ciąże znoszę tak sobie , męczą mnie mdłości i wymioty czego nie miałam w pierwszej ciąży . Mam już córkę 9 letnia .
Chciałam do Was dołączyć mam nadzieje ze mnie jeszcze przyjmiecie . Późno sie ujawniłam ale musiałam wiedzieć ze będzie Ok a poza tym ja również wolałabym dołączyć do zamkniętej grupy a widzę ze myślicie już o tym poważnie . Wiec jeżeli mnie zechcecie to ja bym już z Wami tak została 🙂
 
Cześć dziewczyny 😄 i ja sie przywitam🤚chwile Was czytam ale napisać zdecydowałam się dzisiaj bo i dzisiaj dostałam wyniki badań prenatalnych . Miałam stracha przez wiek , mam 36 lat ale Wszystko Ok i prawdopodobnie chłopak (na 80%) ,mogę w końcu dzielić się ta informacja . Jak na razie ciąże znoszę tak sobie , męczą mnie mdłości i wymioty czego nie miałam w pierwszej ciąży . Mam już córkę 9 letnia .
Chciałam do Was dołączyć mam nadzieje ze mnie jeszcze przyjmiecie . Późno sie ujawniłam ale musiałam wiedzieć ze będzie Ok a poza tym ja również wolałabym dołączyć do zamkniętej grupy a widzę ze myślicie już o tym poważnie . Wiec jeżeli mnie zechcecie to ja bym już z Wami tak została 🙂
Hejka ja 36 lat i 10 letni syn
 
reklama
Cześć dziewczyny 😁 mało się udzielam, chciałam poczekać do prenatalnych l. 4 lata staraliśmy się z mężem o dzidzie i wkoncu się udało ❤️ Dziś po prenatalnych 12+3, wszystko w normie, w tym momencie wyglada na dziewczynkę ale lekarz stwierdził ze może jeszcze coś się tam pojawić między nogami 😅 dzidziuś spał, jak go obudziliśmy to obrócił się tyłkiem i już się nie chciał pokazać 😒 jestem przeszczęśliwa, aż się łezka zakręciła w oku 🥰 są kobietki które są w tym samym tygodniu co ja? Jak się czujecie?
 

Załączniki

  • CEAA2784-33BC-483F-B7D4-91668D9BD116.jpeg
    CEAA2784-33BC-483F-B7D4-91668D9BD116.jpeg
    974,8 KB · Wyświetleń: 44
  • EE1A341F-3B8C-42F8-97A2-8AC67F5891AA.jpeg
    EE1A341F-3B8C-42F8-97A2-8AC67F5891AA.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 42
Do góry