reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ciężko was nadrobić dziewczyny po całym dniu🙈. Ja dzisiaj nabrałam wiatru w żagle bo w końcu czuję brzuch, czuję że rosnie. Przez ostatnie trzy dni nie czułam nic. Wiecie za co się dzisiaj zabrałam? Za naukę szydełkowania 🤣. Takie cuda dziewczyny robią, że podstanowilam zrobić kocyk dla mojego Małego! Kupiłam piękna włóczkę i narazie się uczę ;P
Mamy tu jakieś fanki szydełkowania ?
Ja ledwo co potrafię trochę na drutach, trochę na szydełku. Czasami coś robiłam dla zabawy, ale teraz to na nic nie mam czasu... :(
CDC94186-A5DF-40D0-BE8F-4144ECF0D7AE.jpeg
 
@Mama2018mama zmieniłaś zdjęcie...spojrzałam i się wzruszyłam (ale uroniłam tylko 3 łezki😉)...ach co te hormony ze mną robią...
Hehe ojjjjj taaaak ja teraz wzruszam się ciągle! :) są to łzy szczęścia, wzruszenia, a jak pomyślę o maluszku w brzuchu lub o tym że mój synek będzie miał kompanke do zabawy to płaczę ze Szczęścia 😀😍😍😍
 
Ja jak założę coś obcisłego to wyglądam jak w ciąży spożywczej i nie czuję się z tym komfortowo😉 chcę jak najdłużej nie rzucać się w oczy, ludzie są różni a niektórzy uważają że czyjaś ciąża to temat ogółu a nie indywidualna sprawa każdej kobiety...oczywiście są też plusy i fajni sympatyczni szczerzy ludzie którzy "zrobią" mi dzień.
W tych czasach, kobiety rodzą dla 500+, nie dlatego, że chcą i pragną być matkami. Nie wiesz? 😋😋😋
 
Ja też dzis będę wcinac:) jadlam około 2 tyg temu i były przepyszne

Ja też spalam na brzuchu a odkąd jestem w ciąży samo automatycznie przezucilo mnie na bok :) możecie kupić sobie poduchę do spania są ekstra bardzo przydatne
Niedługo idę do sklepu to kupie kilka na próbę :D
O poduszce C właśnie myślę, żeby kupić :) nie wiem czemu mnie przekręca na plecy 😆
 
reklama
Do góry