reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Seks codziennie teraz, bo lepiej się czuję 😏
Szczepię się na grypę za 4 tygodnie o ile będą szczepionki.
A fajek nigdy nie paliłam. Z biedy i próżności, bo nie było mnie stać ani na fajki ani na stomatologa, na punkcie zębów mam bzika. Teraz nie ruszyłabym świństwa, bo napatrzalam się w Hospicjum będąc po recepty dla mojej mamy 🙅‍♀️

@Perlaa teraz tylko rosnąć zdrowo 🥑🙂

U mnie 12+0 a brzuch jak w 6 miesiącu z córką. Ehh, ten rozstęp. Tejpy chyba mało co dają. To albo starość. Albo jeszcze przez poprzednie 2 ciąże 😂 trudno, zadbam o figurę po produkcji 💪😁
 
reklama
Hejka, my byliśmy dzisiaj zobaczyć ten wózek i go wzielismy, jest w idealnym stanie, mój jak go zobaczył to odrazu powiedział że bierzemy, niby dwa razy używany bo dziecko się nie mieściło i nie chciało jeździć, nie wiem, nie wnikam,🤔😜
A jeszcze wczoraj mojego m kolega z pracy przywiózł nam też wózek mutsy starszy bo ma chyba z 10lat ale też w super stanie, także w wózki jestem już ubezpieczona, a jutro mam wizytę u położnej, niestety tylko detektor bez usg ☹.. Chyba da mi już skierowanie na półkowe ✊ od kilku dni boli mnie albo ucho alno ząb sama nie jestem pewna ehh.. miłego popołudnia dziewczynki, ja leżę i odpoczywam 😜
Czyli zakupy udane 😊 Może Cię przewiało z tym uchem? 🤔
 
Dziewczyny mam do Was pytanie juz pare dni się zbieram żeby Wam je zadać :)) ... jak u Was ze współżyciem ? Jestem w 12 tygodniu na prenatalnym usg wszystko ok.. mam obawy czy to będzie bezpieczne i jak jest u Was?
Jak i przed ciąża z częstotliwością. Teraz tylko bardziej w nocy jak nie mogę już spać albo o poranku bo wieczorem wygrywa u mnie sen 😀 W ciąży wszystko jest bardziej ukrwione wiec o ile nie ma przeciwwskazań to szkoda rezygnować.

Ja paliłam jak miałam 17 lat😊 wszystkiego musiałam wtedy popróbować i byłam tym wyjątkiem co nie dostaje świadectwa z paskiem bo ma naganne zachowanie.
 
reklama
dopiero od 23 tygodnia najwcześniej możesz isc. U mnie to wypada na koniec grudnia. Ja na razie takich terminow nie ma. Coraz bardziej myślę o indywidualnych spotkaniach szpital sw Zofii to oferuje. Oczywiście odpłatnie ale chyba lrpsze to niz wykupienie poloznej.
Tak, wiem ze sie chodzi pozniej, ale bede sie orientowac kiedy zapisy- zeby byly miejsca😉
 
Do góry