reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Czesc Dziewczyny, troche milczalam ostatnio, ale poczytywalam😉 Mam pytanko czy robicie juz rozeznanie i zapisujecie sie do szkol rodzenia? - pytanie glownie do przyszlych mam pierwszych dzieci. Ja planuje po wynikach Pappa podzwonic. Szkola rodzenia bedzie dla mnie niezbedna bo jestem kompletnie zielona co do wyprawek, karmienia itp😉
dopiero od 23 tygodnia najwcześniej możesz isc. U mnie to wypada na koniec grudnia. Ja na razie takich terminow nie ma. Coraz bardziej myślę o indywidualnych spotkaniach szpital sw Zofii to oferuje. Oczywiście odpłatnie ale chyba lrpsze to niz wykupienie poloznej.
 
Wiec usg było ok. NT 1,9, kość nosowa, organy ok. Ale tętno płodu znowu było 173. Ryzyko ZD po samym usg zmalało bardzo ładnie i czegoś tam tez ale głównie przez to wysokie tętno bardzo wzrosło ryzyko trisomii 13 😡 Chyba 1:400 czy ponad 400 ale to jeszcze bez badań krwi. Muszę poczytać co to jest bo nawet nie mam pojęcia. Teraz będę czekać na Pappa i raport. Przeraża mnie to bo już pisałam ze tylko się będę stresować statystykami a pewności nie ma.
Dalej już lepiej. U pulmonologa miałam spirometrie i ekg. Płuca mam lepsze niż przeciętne. Może ze stresów mam duszności. Ciśnienie tez mi skacze zawsze na wizytach. W domu ok albo muszę nowy ciśnieniomierz kupić.
Dalej obiad u teściowej, ugotowała moje ulubione rzeczy, a teraz już leżę z bólem głowy w domu.
Aaaaa i na 80% chłopiec. Ja ciagle mam wątpliwości bo śniła mi się córka 😀
 
Hejka, my byliśmy dzisiaj zobaczyć ten wózek i go wzielismy, jest w idealnym stanie, mój jak go zobaczył to odrazu powiedział że bierzemy, niby dwa razy używany bo dziecko się nie mieściło i nie chciało jeździć, nie wiem, nie wnikam,🤔😜
A jeszcze wczoraj mojego m kolega z pracy przywiózł nam też wózek mutsy starszy bo ma chyba z 10lat ale też w super stanie, także w wózki jestem już ubezpieczona, a jutro mam wizytę u położnej, niestety tylko detektor bez usg ☹️.. Chyba da mi już skierowanie na półkowe ✊ od kilku dni boli mnie albo ucho alno ząb sama nie jestem pewna ehh.. miłego popołudnia dziewczynki, ja leżę i odpoczywam 😜
 
reklama
Do góry