reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Supuper a tpmjuz jest z wynikami pappa?to osobno robilas nifty?tez mysle zeby zrobic ciekawa jestem jak wyglada wynik
Tak, Nifty robiłam we wtorek a chciałam wstrzelić się z wynikiem na dzisiaj. I też tak- to już jest z wynikiem z krwii (Pappa). Tzn ten dzisiej wynik badania prenatalnego.

Mam te swoje 38 lat, w rodzinie są dzieci z ZD, mają wady serduszek. Są przekochane. Była też była dziewczynka, która urodziła się z ciężka wadą serca. Żyła rok 😔
Cała trójeczka w bliskiej rodzinie ze strony męża. Stwierdziliśmy, że chcemy wiedzieć i dlatego sami zdecydowaliśmy się na ten krok.

To w grudniu na połówkowym będziemy razem 😊 fajnie
 
Cześć dziewczyny ja po nieprzespanej nocy, w zasadzie wstałam koło południa... straszak wbiegł wieczorem w futrynę, 3 szwy na czole, do wpół do pierwszej miałam wycieczki po szpitalach...
Tuż przed wypadkiem szlam do toalety, ale nie zdarzyłam załatwić potrzeby. Chyba tylko stres i nerwy utrzymały mój pęcherz w calosci... masakra
 
Super ❤❤❤ pokaż maluszka ❤
Poproszę męża żeby przyciął filmik i zobaczymy czy można go tu wrzucić?...
IMG_20201009_124254.jpg
IMG_20201009_124254.jpgPóki co moje baby na fotografii 2d. 3d też mam 😏
 
Ja już po prenatalnych. Wyniki bardzo dobre 😊 dzidziuś na początku spał, potem machal rączkami i nóżkami, wiercił się tak mocno, że ciężko było lekarzowi zmierzyć przeziernosc. Musiałam zmienić pozycje na chwilę, porozmawialiśmy. Stwierdził, że wyglądam na góra 25 lub 26 lat 🤪
mam filmik z całego badania i zdjęcia. Super!
Teraz jeszcze tylko czekamy na potwierdzenie w Nifty. Wynik w poniedziałek a połówkowe 1 grudnia.
O i to chodzi! Dzidzia❤ rośnie, Mama szczęśliwa 😍! Cieszę się bardzo bardzo😘
 
reklama
Aaa i z tej okazji proponuje wszystkim babeczkom przejrzenie apteczki :) już któryś raz się o tym przekonuje, ze bandaże i kompresy w ilości dużo to podstawa!

Dziewczyny sprawdzamy apteczki :)
Ja nawet nie muszę sprawdzać, bo nic nie mam. Aż głupio 😒 dzięki za zmotywowanie do zakupów!
Jak się czuje synek??
 
Do góry