reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ona urosla według tego co było 3 tyg temu na wizycie u tego samego lekarza (NFZ) dlatego pewnie go to nie zmartwiło i nie zdziwiło (chociaż faktycznie termin porodu się oddalił znacznie) tylko ze tydzień temu bylam na prenatalnych na dobrym sprzęcie (prywatnie) i względem tego usg prenatalnego jakby jest mniejsza. Nie pytalam bo wszystko szybko szybko i skoro wszystko dobrze, serduszko bije no to wzielam zdjęcie i poszłam a dopiero w domu zobaczylan co on tam pomierzyl 🤦‍♀️ dzięki za odpowiedź :*
Tez mailam ze priv na dobrym sprzęcie w 7tc Dzidzia ❤większa a na luxmedowym mniejsza, ale ich sprzęt w niektórych placówkach to starocie i się nie przejelam!
 
reklama
Najgorsze że jeden lekarz mówi ze trzeba założyć, a drugi nawet że nie myślał o tym żeby to zakładać bo nie jest jednoznacznie stwierdzona przyczyna poronienia ehh.
 
Czemu? Ostatnio podobno ma zdecydowanie lepsze opinie. Znaczy jeszcze nie sprawdzalam, ale sąsiadka chyba już wszystkie dokładnie przeleciała 😂
Mam traumę z pierwszej ciąży, jak byłam potraktowana przy poronieniu. Wtedy też czytałam pozytywne opinie, dlatego jak coś się działo, to leciałam tam.
Na Karowej byłam z drugim poronieniem, a do tego moja lekarka tam przyjmuje, więc tylko ten hihihi
 
Odebrałam pappe 🤩
Samoistny poród przedwczesny przed 34 Tc 1:114. Jak było u was?

No po takich wynikach mogę mu wybaczyć dewastacje lewego jajnika 😘🤩
 

Załączniki

  • Screenshot_20201009_111519.jpg
    Screenshot_20201009_111519.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 56
Mam traumę z pierwszej ciąży, jak byłam potraktowana przy poronieniu. Wtedy też czytałam pozytywne opinie, dlatego jak coś się działo, to leciałam tam.
Na Karowej byłam z drugim poronieniem, a do tego moja lekarka tam przyjmuje, więc tylko ten hihihi
To ja tak mam z Madalińskiego i poronieniem.. Obecnie Inflancka przoduje 😉
 
reklama
Do góry