reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
😅😅😅ja tez oglądałam brzydulę i tez nie chcę tak wyglądać.....Mam nadzieję ze to mimo wszystko jest przesadzone
A to Twój pierwszy bobas? Bede szczera ja po ciąży pierwsze pół roku... Tragedia... 30kg na plus wlosy obcięte tak krótko bo mi fryzjerka zwaliła i nie chciały odrosnąć! Kolor wychodzil zolty no powiem szczerze wyglądałam gorzej niż Ula hehe do tego stopnia ze bliski wujek mojego meza i jego zona gdy nas spotkali w sklepie po roku po tym jak się wzielam w garść schudłam itp posadzili mojego męża o to że przyjechał z kochanka 🤦‍♀️😅
A dodatkowo to jak mówi że marzy jej się wycieczka czy tam nawet ta kawa na mieście jakbym widziala siebie w ten rok ale prawda taka, że mój syn był strasznie wymagającym dzieckiem i dodatkowo ja dawalam z siebie milion procent, wszystkim się przejmowałam a on wstawal z milion razy w nocy na jedzenie nie chciało mi się nic przez takie niedospanie, liczę na to że teraz będzie łatwiej 😅😅😅
 
@NatkaT96 - witaj :)
@Sandra12310 - hmm to idź na badania, skoro tak Ci radziła. Patrząc na zdjęciu to wygląda trochę tak (jak na moje laickie oko), że coś poszerzonego jest przy karku?

Cieszę się, że udało się bilans zrobić, ale już Zosia, która skończyła we wrześniu 6 lat nie może przyjść. Różnie działają przychodnie, rozumiem ich strach, ale koronawirus to nie jedyny problem świata, a powoli tak to wygląda:/

w ogóle wczoraj doczytałam na innym wątku od jakieś fizjoterapeutki rady, że w ciąży nie wstaje się normalnie z łóżka, tylko przekręca na bok, spuszcza nogi i powoli ręką podpiera. Faktycznie, zaczęłam tak robić i mniej ciągnie.
Obowiązkowo wstaje sie z boku, mnie uczulił na wstawianie w 7 tc lekarz, jak wykrył wtedy krwiaka, a później wypadł mi dysk, zatem wstawianie wtedy to jest wyzwanie!!! Zawsze tak wstaję czy to z łóżka czy z kanapy przekrecam sie na bok, nogi na ziemię, a z kanapy, odkrecam sie i pomagam sobie rękami.
 
Ech zachcianki! [emoji22] Mogę tylko pomarzyć. Tak bym sobie zjadła pizzę albo jakiś dobry makaron lub chińszczyznę. Cukrzyca jest naprawdę wkurzająca jak się jest w ciąży. Cały mój dzień jest podporządkowany posiłkom, pomiarom (łącznie ze spacerami i wyjściami po zakupy żeby było po posiłku trochę ruchu i żeby nie siedzieć ). Ale dzięki temu jeszcze unikam insuliny dziennej, więc warto. No nic ponarzekałam trochę[emoji6] Dobrze, że wymyślono bezcukrową czekoladę[emoji3]
Ty wiesz jak ja Ciebie rozumiem ;) ja na insulinie nocnej już 9 jednostek a nadal cukier rano powyżej normy od jutra zaczynam z 10 dawkami i nie wiem czy też nie skończy się na porannej bo wystarczy że zjem jedną czy dwie małe kanapki i cukier 140 i wyżej , ostatnio po jogurcie wegańskim kompletnie bez cukru miałam 145... Także jeszcze chwila i powietrze będę na śniadanie jeść....W połowie dnia już nie mam takich problemów , ale jest ciężko cholernie ciężko [emoji22][emoji22][emoji29]
 
Obowiązkowo wstaje sie z boku, mnie uczulił na wstawianie w 7 tc lekarz, jak wykrył wtedy krwiaka, a później wypadł mi dysk, zatem wstawianie wtedy to jest wyzwanie!!! Zawsze tak wstaję czy to z łóżka czy z kanapy przekrecam sie na bok, nogi na ziemię, a z kanapy, odkrecam sie i pomagam sobie rękami.
Tak naprawdę człowiek w ogóle powinien tak wstawac!😮 nie tylko w ciazy. Ale tez przy rozejściu miesni prostych brzucha No i w ogóle takie wstawanie jest lepsze dla miesni dna miednicy (które maja wpływ na cała postawę ciała). Jak chodziła na rehabilitacje do fizjoterapeutki uroginekologicznej to właśnie mi sprzedawała takie ciekawostki😉
 
reklama
Do góry