reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
dziewczyny a jak u was z praca czy większość Już l4
Ja dalej pracuje w Uk nie ma L4 ale rozwazam szybciej zaczac macierzynski jak bede miec taka opcje,w 29 tyg czyli jakos w lutym.wzielambym na 12 miesiecy,z czego mam platne 9 miesiecy,ale to sa male pieniadze bo placi je rzad.wiec musze odlozyc kase by sobie wyrownac macierzynski i jakos normalnie zyc
 
Ja po wizycie. Wszystko ok na usg, ryzyko z usg bardzo niskie. Dzidziuś nie chciał współpracować, schował się pod kość miedniczną i nie można go było oglądać. W międzyczasie jeszcze dostał czkawki. Ostatecznie, po dwóch minutach skakania, musiałam iść do żabki po batona i colę ( z zalecenia lekarza) i wrócić za 20 minut. Było odrobinę lepiej ;) dzidziuś przesłodko składał dwie stópki, tak, jak do tych zdjęć ze stópkami u noworodków. Aż pan doktor się rozczulił 🥰 szkoda, że nie cyknął wtedy zdjęcia ;)
 
Ja dalej pracuje w Uk nie ma L4 ale rozwazam szybciej zaczac macierzynski jak bede miec taka opcje,w 29 tyg czyli jakos w lutym.wzielambym na 12 miesiecy,z czego mam platne 9 miesiecy,ale to sa male pieniadze bo placi je rzad.wiec musze odlozyc kase by sobie wyrownac macierzynski i jakos normalnie zyc
Oo też ciekawe, czyli płatne 9miesiecy masz?a dodatek na dziecko macie jakiś fajny? Tu w NL mam Macierzyński 3miesiace i 200 e na dziecko na trzy miesiące, więc dupy nie urywa.. 🤷🏼‍♀️
 
Wieczne nieporozumienia z chlopem. Myśli, że jak wyjechał do pracy, to nic więcej poza pracą nie jest ważne. Wpada na coraz głupsze pomysły, w ogole nie konsultując niczego ze mna. Przerażona jestem coraz bardziej tym co sie dzieje u niego w glowie 🤷‍♀️
Oj, znam temat, u koleżanki jest identycznie. Ona siedzi z dwójką, on wiecznie za granicą, a chciałby jeszcze jedno dziecko 🤦
 
Hmm
Wieczne nieporozumienia z chlopem. Myśli, że jak wyjechał do pracy, to nic więcej poza pracą nie jest ważne. Wpada na coraz głupsze pomysły, w ogole nie konsultując niczego ze mna. Przerażona jestem coraz bardziej tym co sie dzieje u niego w glowie 🤷‍♀️
Moze taki troche oderwany przez to ze na miejscu nie jest
 
reklama
Do góry