reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@modesty - a gdzieś Ty się podziała?

Kurczę, czy tylko mnie tak wolno i tak szybko jednocześnie ta ciąża mija?
U mnie jest to samo.
Właśnie zapytałam czy nie za wcześnie. Stwierdził że zobaczymy jak będzie widac. Najwyżej przyjdę jeszcze raz później:)
Słyszałam, że jak za wcześnie to dziecko będzie za małe żeby wszystko sprawdzić tak jak trzeba.
Nie płacisz za to badanie?
 
No wcale wcale: nie spie duzo, sikam mało i jem mniej niz przed tydzień przed ślubem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 generalnie przerzucam węgiel 😂😂😂
Haha ty to mnie zawsze jakims tekstem rozwalisz,ale waz boa byl tht best.jak pojde na usg to zapytam o szyjke czy jest long as a snake boa:)? I babka albo padnie ze smiechu albo zglupieje i pomysli ze my w Polsce jakies weze sobie wsadzamy w jeze
 
Super , że zajrzałaś 😃! Doskonale wynik książkowe a do USG też zleci👍! A wyniki będą także wzorowe 👍! Zobaczysz Dzidzię ❤ ponownie i dłużej, bo USG prenatalne dłużej trwa!!! Odezwij się koniecznie po!!!😘
Ooj tak wczoraj miałam wrażenie że jestem nadeta od środka i to idzie w górę!!!
Śliczny brzuszek😍, ja mam wiesz tak rano taki brzuszek, no większy, ale do ukrycia, a w ciagu dnia co raz większy, by wieczorem mieć naprawdę już duzy, ciążowy.

Czy Wam też rośnie wraz z dniem by rano byc mniejszy? Czy jelita tak wypuchaja?🤔😃
Mam tak samo, wieczorem to jakbym byla juz w wysokiej ciąży :D
 
Haha ty to mnie zawsze jakims tekstem rozwalisz,ale waz boa byl tht best.jak pojde na usg to zapytam o szyjke czy jest long as a snake boa:)? I babka albo padnie ze smiechu albo zglupieje i pomysli ze my w Polsce jakies weze sobie wsadzamy w jeze
Moja przyjaciółka mieszka we Francji i jak musiała iść pierwszy raz do gina to niezbyt wiedziała jak ma przetłumaczyć grzybicę, więc się spytała czy ma pieczarki - ponoć miną gina bezcenna 😉
 
Aaa i moje Kochane byłam na USG, oczywiście prywane i opóźnienie 30 min, juz zastąpiłam w poczekalni!!!

Dzidzia ❤ rośnie pieknie jest 2 dni do przodu do OM, zatem 14+6!
Na 75% Córcia ❤i tetaz tak ph mam 5.5-6 w badaniach, chiński Córcia❤, FHR dziś 152, w 10 było nawet 174, zatem u mnie sie zgadza😍😍😍!!!
Córcia ❤ dziś ziewała, a ja mówię no idzie w mamę, bo ja po pracy jestem kapeć of the kapeć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aaa i moje Kochane byłam na USG, oczywiście prywane i opóźnienie 30 min, juz zastąpiłam w poczekalni!!!

Dzidzia ❤ rośnie pieknie jest 2 dni do przodu do OM, zatem 14+6!
Na 75% Córcia ❤i tetaz tak ph mam 5.5-6 w badaniach, chiński Córcia❤, FHR dziś 152, w 10 było nawet 174, zatem u mnie sie zgadza😍😍😍!!!
Córcia ❤ dziś ziewała, a ja mówię no idzie w mamę, bo ja po pracy jestem kapeć of the kapeć!
Olalal no to cudownie miniKromaZserem
 
Aaa i moje Kochane byłam na USG, oczywiście prywane i opóźnienie 30 min, juz zastąpiłam w poczekalni!!!

Dzidzia ❤ rośnie pieknie jest 2 dni do przodu do OM, zatem 14+6!
Na 75% Córcia ❤i tetaz tak ph mam 5.5-6 w badaniach, chiński Córcia❤, FHR dziś 152, w 10 było nawet 174, zatem u mnie sie zgadza😍😍😍!!!
Córcia ❤ dziś ziewała, a ja mówię no idzie w mamę, bo ja po pracy jestem kapeć of the kapeć!
Super, czekałam na tą wiadomość, ale zasnęłam 😔😔😔
 
reklama
Do góry