reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Emiraty, Dubaj
Zazdroszczę kontaktu z mamą. Moim najlepszym przyjacielem jest tata i z nim mogę przegadać całe dnie i o wszystkim, zawsze wspierający, No cudowny jest. Ale z mama od zawsze mam jakieś napięte relacje, zawsze negatywne komentarze i ciagle dołowanie. Przez to nawet się boje jej o ciąży powiedzieć. A to tym bardziej dziwne ze rodzice normalnie są razem i jak odwiedzam to muszę oboje.
A jak wyglada opieka w Dubaju nad ciezarna?
 
reklama
A mnie dziś pobolewa podbrzusze i kłuje z lewej strony.... Odstawiłam duphaston jak mi kazał lekarz do którego się przepisałam natychmiastowo, bez stopniowego odstawiania. Jeszcze kilka razy się go pytałam czy napewno można tak od razu. A lekarka u której byłam wcześniej ale tylko na jednej wizycie kazała go brać. Kurcze mam mętlik w głowie. Jade teraz do niego we wtorek na pobranie krwi do nifty.
I teraz nie wiem czy to nie dlatego że odstawiłam duphaston mam te bóle....
Mi kazala odstawic w 12 tygodniu obtak zrobilam,bralam czopki 200mg progresteron.generalnie nie widze jakis zmian co do bolu,ale mnie ogolnie brzuch malo boli.odstawilam z dnia na dzien bo mowila lekarka ze lozysko przejmuje funkcje i juz nie jest to potrzebne zeby brac.A tak od siebie dodam ze cos ktos kiedys pisal chyba gestnieniu krwi jak sie bierze za dlugo progresteron,tzn moze sie tak przydarzyc i wtedy sa zakrzepy ale to tak z tego co przeczytalam kiedys gdzies
 
Cos dziewczyna na ang forum pisala ze dostala list w sprawie Pappa ze ma za niskie jakies bialko i ze przez to moz emiec problemy z lozyskiem i ze dziecko moze byc male! 2 razy ja pytalam czy ona nie mowi czasem o genetycznym a ona dalej ze dostala list z niskim bialkiem,sama nie wiem co o tym myslec
 
Badanie Pappa z krwi to właśnie badanie dwóch parametrów - tzw. Białka pappa i poziomu wolnego beta-hCG :)
Ja w piątek odebrałam właśnie wyniki, wszystko ok:) wyniki nawet lepsze niż w pierwszej ciąży:) ale jakoś nie nastawiłam się na nic innego i na spokojnie do tych badan podchodzę :) aż się sama sobie dziwię :)
 
A mnie dziś pobolewa podbrzusze i kłuje z lewej strony.... Odstawiłam duphaston jak mi kazał lekarz do którego się przepisałam natychmiastowo, bez stopniowego odstawiania. Jeszcze kilka razy się go pytałam czy napewno można tak od razu. A lekarka u której byłam wcześniej ale tylko na jednej wizycie kazała go brać. Kurcze mam mętlik w głowie. Jade teraz do niego we wtorek na pobranie krwi do nifty.
I teraz nie wiem czy to nie dlatego że odstawiłam duphaston mam te bóle....
Spokojnie....ja mam takie bole od początku ciązy i wszystko jest ok😊 cialo do ciazy się przygotowuje
 
Dziewczyny ale macie śliczne brzuszki, u mnie 10+3(lub +5, zależy od aplikacji) więc tak średnio z brzuszkiem. Ja powoli widzę a Mąż nie. Rzadko się odzywam bo jak po 16 z pracy wracam to o 18 darzą mi się zasnąć i spać do 20, umyć się i pójść spać.
Nadal mam mdłości, nie wymiotuję, jednak zdarza się że po obiedzie w domu nic nie zjadam albo coś małego, bo wtedy najbardziej mi niedobrze.
Dwa razy miałam jakieś koszmary w tym jeden ze poroniłam 😭
Rzeczy dla kruszynki jeszcze nie oglądam, jakoś nie mogę się jeszcze odważyć. Prenatalne mam na 19.10 więc jeszcze trochę. Robiłam badania i spadły mi płytki krwi, jeśli dalej tak będzie to znowu będzie cesarka.
Witam się z nowymi dziewczynami na forum-piąteczka!
 
reklama
Do góry