reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Najsłynniejsza Jagna u Reymonta w "Chłopi", za niewiernosc wywiezli ją na taczce gnouju ze wsi. Miała romans z Antekiem, synem swojego dużo straszcego od siebie męża Boryny 😛.

Nie sugeruj się tym! Kichaj na ludzkie gadanie! 😉 Ja uwielbiam stare imiona 😍.
Zofia, Jadwiga, Janina, owszem terwz modne i nie raz ktos pali dane imie, bo sie kojarzy z synem/córka kogoś, ale w nosie bym miała postać z powieści. 👍
A no faktycznie, jak mogłam zapomnieć o tej Jagnie 😱😱😳🙈
Wiesz, ja to tak wagi do tego nie przywiązuje, bo mi się nadal to imię podoba, ale no mój mąż się nie zgadza na Jagne, a to jednak też jego dziecko i do tego mi stale przypomina, że co syna to ja imię wybierałam, więc teraz do córki on będzie wybierał 🙈🙈🙈🙄🤔😝
 
Dzień dobry. Chciałam Wam podziękować za wsparcie i słowa otuchy jakie mi dałyście :* jesteście przekochane :* ❤ wczoraj mama miaławizytę po rezonansie. Na szczęscie nigdzie indziej guza nie ma, mam nadzieję, że tak zostanie. Podczas operacji zdecydują, czy usuną też węzły chłonne. Operacja będzie prowdopodobnie około połowy października, bo musi jeszcze mieć dwie wizyty przed tym. Kamień mi z serca spadł, że to "tylko piersi", nabrałam siły do walki i idziemy z tym dziadem na wojne.

Wczoraj miałam szkolenie w pracy. 7h ciągłego siedzenia na dupie, myślałam, że oszaleję. Jakieś 2 krótkie przerwy, jedna na obiad. Na obiad sałatka z kurczakiem. Zobaczyłam to i myślę sobie no ładnie, to pojadłam, przecież mięsa nie jem. Ale szefowa wzięła dla mnie osobną bez kurczaka :) tyle że z awokado po którym mam dosłownie skręt kiszek 😂

Wczoraj dziewczyny poszły spac do mamy, mąż chory więc namówiłam go żebyśmy szybko poszli spać żeby można było sie wyspać. Ja zasnęłam po 20 :D ale po paru minutach mąż mnie obudził, bo z kims głośno gadał. Zasnęłam znowu, wstałam o 8, a mąż dalej śpi. Mam nadzieję, że wydobrzeje, bo dzisiaj znowu jedziemy do sklepu wybierać te cholerne lampy i coś co damy między meblami w kuchni.

Ja mam fazę na Almette śmietankowe, w dwa dni jedno opakowanie wyciągnęłam, teraz mam drugie i tylko myślę o świeżej bułce z tym, a niedawno takie śniadanie zjadłam😅

Oddać Ci swoje almette? Mąż mi jakiś czas temu kupił, nawet nie ruszyłam i przypuszczam, że ważność się zaraz skończy.
 
Oki ja ide dopiero od listopada ale się zmartwiłam jak mi tak powiedziała
Dnia 17 czerwca 2013 r. weszła w życie ustawa z dnia 28 maja 2013 r. o zmianie ustawy – Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 675). Wprowadziła nowy art. 1821a, a więc nowy rodzaj urlopu – urlop rodzicielski. Aktualnie trwa on 32 tygodnie i zwykle wykorzystywany jest bezpośrednio po urlopie macierzyńskim. Kobieta nie wraca więc do pracy po 20 tygodniach, a po 52, które w przeliczeniu na dni wynoszą 364. Stad potoczna nazwa „roczny urlop macierzyński”. W istocie jest to urlop macierzyński i urlop rodzicielski wykorzystane bezpośrednio po sobie. Urlop rodzicielski również wydłuża się przy większej liczbie urodzonych dzieci przy jednym porodzie. Są to dodatkowe 2 tygodnie. Niezależnie od tego czy urodzi się 2,3,4,5 czy więcej dzieci zawsze będą przysługiwały 34 tygodnie urlopu rodzicielskiego. Podczas urlopu rodzicielskiego również pobiera się zasiłek macierzyński
 
A ja mam znajomych który maja właśnie miesięczna JAGIENKE a nie Jagnę 😁😁
Jej tata tak w urzędzie wytłumaczył jak Ty i wpisali bez
Problemuhhaa jej główne imię to Jagienka
no właśnie moja mama mówi, że można też wpisać Jagienka, ale kurde później jak będzie dorosła to trochę Jagienka nie pasuje, bo to jak do małej dziewczynki, bardziej jak zdrobnienie 🤔🙈😝
 
Dziewczyny zaktualizowłam listę kwietniówek. Jakby były jakies błędy to dajcie znać. Zawsze aktualizuję listę na komputerze, a jak ostatnio weszłam na nią na telefonie, to druga połowa była bez kolorów, na komputerze normalnie. Jak jest u Was? Zaczęłam wpisywać płeć (nie ma różowego koloru czcionki :/ ), więc jeśli któraś chce dopisać, to dajcie znac albo pod wątkiem z listą albo w wiadomości prywatnej. Zaktualizowałam też termin porodu, siebie przeniosłam na marzec i w nawiasie dopisałam termin z om, a Kobzik jest na 1.04 z terminem 8.04 z om w nawiasie. Zaktualizowałam też jeszczebedziepieknie, bo napisała mi wiadomość. Reszta dziewczyn, które poroniły, nie napisała nic, więc zostawiłam jak jest, bo nie bardzo wiedziałam co zrobić.
 
Dziewczyny zaktualizowłam listę kwietniówek. Jakby były jakies błędy to dajcie znać. Zawsze aktualizuję listę na komputerze, a jak ostatnio weszłam na nią na telefonie, to druga połowa była bez kolorów, na komputerze normalnie. Jak jest u Was? Zaczęłam wpisywać płeć (nie ma różowego koloru czcionki :/ ), więc jeśli któraś chce dopisać, to dajcie znac albo pod wątkiem z listą albo w wiadomości prywatnej. Zaktualizowałam też termin porodu, siebie przeniosłam na marzec i w nawiasie dopisałam termin z om, a Kobzik jest na 1.04 z terminem 8.04 z om w nawiasie. Zaktualizowałam też jeszczebedziepieknie, bo napisała mi wiadomość. Reszta dziewczyn, które poroniły, nie napisała nic, więc zostawiłam jak jest, bo nie bardzo wiedziałam co zrobić.
Hej,ja bym chciala sie dopisac ale nie wiem nawet gdzie ta lista jest na moim kom,termin 13 kwiecien.mozesz mnie tam dodac czy ja mam sie sama dodac?
 
reklama
Dziewczyny zaktualizowłam listę kwietniówek. Jakby były jakies błędy to dajcie znać. Zawsze aktualizuję listę na komputerze, a jak ostatnio weszłam na nią na telefonie, to druga połowa była bez kolorów, na komputerze normalnie. Jak jest u Was? Zaczęłam wpisywać płeć (nie ma różowego koloru czcionki :/ ), więc jeśli któraś chce dopisać, to dajcie znac albo pod wątkiem z listą albo w wiadomości prywatnej. Zaktualizowałam też termin porodu, siebie przeniosłam na marzec i w nawiasie dopisałam termin z om, a Kobzik jest na 1.04 z terminem 8.04 z om w nawiasie. Zaktualizowałam też jeszczebedziepieknie, bo napisała mi wiadomość. Reszta dziewczyn, które poroniły, nie napisała nic, więc zostawiłam jak jest, bo nie bardzo wiedziałam co zrobić.
Ja się jeszcze dopisałam 🙂
 
Do góry