reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny czy Wy też macie problem z zasypianiem? Od tygodnia kładę się spać około 23 i potrafię się kręcić do 2 w nocy...
Może jakieś herbatki z melisy przed spaniem trzeba zacząć pić 🙄
 
reklama
Dziewczyny, po ostatniej wizycie 1/10 zrobiłam sobie na własną rękę wszystkie badania bo mój gin zrobił mi tylko glukozę, toxo i TSH bo mam niedoczynność.

Te badania u niego robiłam 30/09
Tsh wyszło mi 3,67 gdzie miałam już zwiększoną dawkę Letroxu.
Poszłam do tego samego laboratorium ale w innej placówce bezpłatnie.
Zrobiłam wszystkie badania wczoraj czyli 02/10 (morfologia, mocz, różyczka, hiv, hcv, pta, tsh, ft4 itd...)
I wiecie co?
TSH wyszło mi 2,52
Czy jest możliwe taka rozbieżności w przeciągu 2 dni?
Poza tym mocz wyszedł średnio..
Leukocyty, nabłonki płaskie i bakterie w moczu.
Przy pierwszej ciąży też łapałam infekcję za infekcją. Jakieś predyspozycje chyba mam 😂.
Może wiąże się to z tą 3 grupą w cytologi. Nie wiem.
14 października idę do tego drugiego gina to mu dam wszystkie wyniki i niech on myśli co dalej.

A wracając do chińskiego to wychodzi mi chłopak, a pH mam 7. Czyżby drugi syn się szykował? 🤔
Z TSH jest to możliwe, ja w zeszły piątek miałam TSH 3,3 a w poniedziałek już 2,4 - spadło mi samo z siebie i to bez przyjmowania żadnych leków. Natomiast moja endokrynolog powiedziała, że TSH w 2 trymestrze powinno wynosić max 2,5 (a najlepiej coś w okolicy 1) także przepisała mi Euthyrox 50 i będziemy zbijać. Za 3-4 tyg mam powtórzyć badania krwi.
 
Dziewczyny czy Wy też macie problem z zasypianiem? Od tygodnia kładę się spać około 23 i potrafię się kręcić do 2 w nocy...
Może jakieś herbatki z melisy przed spaniem trzeba zacząć pić 🙄
Ja zdecydowanie nie mam problemów z zasypianiem 😋 odkąd jestem w ciąży to często mam drzemki w ciągu dnia, a jak się kładę w nocy (zazwyczaj ok. 22-23) to zasypiam w ciągu sekundy 😋 jedyne co to się budzę kilka razy na siku co mnie denerwuje bo kiedyś przesypialam cała noc, a teraz co 2 h siku 🙄
 
hmm chyba mozemy podac sobie rękę. Moja uwaza ze jestem za mloda dla jej syna/ tworzymy związek od 13 lat/i na pewno go zostawię. Teraz tez uwaza ze ciaza bez slubu to co to będzie, co ludzie powiedzą. Zaznaczam to osoba wyksztalcona wiec myslalam ze gadanie innych prostaków jej nie interesuje,ale widać "wyzsze" tu nie ma nic do rzeczy. Generalnie nie poklepala mnie po plecach jak dowiedziala sie o ciazy. Trudno jej strata:) Na szescie jest daleko i widze ja rzadko . Tyle dla mnie.🤣


Oo tak też to słyszę, że go napewno zostawię 😂😂 moja samochodem 5 minut od nas. Na szczęście nie ma prawa jazdy, a teść często wyjeżdża 😂
 
Ja zdecydowanie nie mam problemów z zasypianiem 😋 odkąd jestem w ciąży to często mam drzemki w ciągu dnia, a jak się kładę w nocy (zazwyczaj ok. 22-23) to zasypiam w ciągu sekundy 😋 jedyne co to się budzę kilka razy na siku co mnie denerwuje bo kiedyś przesypialam cała noc, a teraz co 2 h siku 🙄
U mnie identyko 😁
 
Ja mam fazę na Almette śmietankowe, w dwa dni jedno opakowanie wyciągnęłam, teraz mam drugie i tylko myślę o świeżej bułce z tym, a niedawno takie śniadanie zjadłam😅
Ja właśnie ostatnio mam fazę na różne takie puszyste serki i twarożki śmietankowe - codziennie Almette, Piątnica, Tartare 🤪 i na topiony serek też 😃
 
Dziewczyny, my jeszcze rodzinnie leniuchujemy w łóżku :) i pomyślałam, że się smyrnę mustellą na rozstępy, skoro i tak się wyleguje :) odsłaniam brzuch, a on normalnie krzywy! Ewidentnie maluch na prawo od pępka, trochę poniżej 🥰może spiąc na boku go przeturlałam? 😍
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry