reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A to tak wysoko znalazłaś? Mi jak położna szukała to na samym dole prawie na pochwie hehe aż zdziwiona byłam że tak nisko, ale ona się tylko śmiała ze wyżej to jeszcze nie możliwe.. Ale ja się nie znam na tym😜
Tak ? Ciekawe nizej8-)8-) poszukam.ja to tam szukalam bi jak mialam pierwszy skan przez brzuch to tam mi przylozyla i tam bylo bejbi hehe ale nie mam pojecia gdzie szukac
 
Tak ? Ciekawe nizej8-)8-) poszukam.ja to tam szukalam bi jak mialam pierwszy skan przez brzuch to tam mi przylozyla i tam bylo bejbi hehe ale nie mam pojecia gdzie szukac
Aha no może u każdej gdzie indziej, ja też się nie znam 🤣zasugerowałam tylko ze może niżej będzie łatwiej znalesc tętno u mnie to naprawdę było tak nisko że szok,🤣 daj znaka jak znajdziesz 🤔
 
Dla mnie spanie jest najwazniejsze i rzadko wstaje w nocy siusiu. Chyba dzidzius bedzie przesypial cale noce w takim razie😅 byłoby super bo syn budził się przez 16miesięcy raz lub dwa razy.
Spać nie mogę bo mój mąż chrapie! Charczy jak dzik z przemęczenia. Chce szybko skończyć to co ma do zrobienia i pracuje po 12h. Przychodzi do domu padnięty i potrafi chrapać pół nocy. Ostatnio jak go budziłam co chwile żeby przestał to się obraził i spał prawie tydzień w salonie. Wrócił i zaś chrapie. Modle się żeby nie poddusić go poduszką😂😂
Macie pomysł na szybki obiad, który łatwo przygrzać? My jemy obiad o 15 a mąż o 19 i już mi brakuje pomysłów😅
Może jakieś zapiekanki, albo dania jednopatelniowe ;) zupy itp. wszystko można podgrzać jeszcze raz.
 
Dziewczyny a wy jak często badacie tsh? Ja robiłam raz i lekarz nie kazał powtarzać 😊
Ja w pierwszej ciąży miałam problemy z tarczycą. W obecnej na początku wyszło ok teraz ciąża jest ciąża bliźniacza więc większe obciążenie dla organizmu ale imo wszystko profilaktycznie robię przy co miesięcznych badaniach. Wszystko zależy jaką pewnie masz historie czy wcześniej miałaś jakieś przejścia z tarczycą.
 
reklama
Do góry