reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny ja po prenatalnych,badanie trwalo 40min bo maluch odwrócił się plecami i ani mu bylo w glowie sie odwrócić, pani doktor mi trzęsła tym brzuchem ciskała cuda wianki w koncu sie udało. Dzidzius zdrowy ma 7cm ,to bedzie chłopiec 🥰
Super gratulacje 😍 a zph i chińskiego kalendarza się sprawdziło czy nie? 🤔😜
 
Hej dziewczyny ja po prenatalnych,badanie trwalo 40min bo maluch odwrócił się plecami i ani mu bylo w glowie sie odwrócić, pani doktor mi trzęsła tym brzuchem ciskała cuda wianki w koncu sie udało. Dzidzius zdrowy ma 7cm ,to bedzie chłopiec 🥰
Gratulacje!!
2 roze i 2 niebieskie dobrze mowie?
 
Hej dziewczyny ja po prenatalnych,badanie trwalo 40min bo maluch odwrócił się plecami i ani mu bylo w glowie sie odwrócić, pani doktor mi trzęsła tym brzuchem ciskała cuda wianki w koncu sie udało. Dzidzius zdrowy ma 7cm ,to bedzie chłopiec [emoji3059][emoji5]
Gratulacje !! To mamy równowagę w przyrodzie [emoji7][emoji7][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
To dobrze. Więc czekam na prenatalne.... A w domu już macie syna?? Czy córkę
Syna 6lat😉 maz trochę zawiedziony,bo nastawial sie i ciagle mowil ze bedzie dziewczynka . Ja znowu jakos od początku czulam, że to będzie chlopak . ciesze sie ze dal sie w koncu zbadać bo naprawdę myslalam ze nic z tego nie bedzie, jest zdrowy to najwazniejsze 😌 teraz moge spac spokojnie🥰
 
Do góry