reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jestem! Moja kruszynka to już nie taka kruszynka 🙈🙈😂😍 ma prawie 7cm :) wszystko dobrze, Pani doktor powiedziała, że po USG nie widzi niczego niepokojącego, więc test PAAPA sobie darowałam tak jak w pierwszej ciąży :) No i według Pani doktor to dziewczynka!!! 😍😍😍 wygląda na to, że moje przeczucia były jak najbardziej słuszne! 😁😊😊😊🤗 jestem przeszczęśliwa, bo dziecko zdrowe, wszystko prawidłowo, bardzo aktywny maluch, widzieliśmy rączki, nóżki, główkę, dosłownie całego maleńkiego człowieczka 😍😍😍 cudowne uczucie! 😊😊😊 aha i oficjalnie u mnie dzisiaj 13+1 i termin na 30.03 :) ale zostaje w kwietniówkach, bo 2 dni w tą, czy w tą to żadna różnica ;)
Ekstra! Noooo widzisz Córcia będzie ❤❤❤! Cieszę się bardzo że wszystko dobrze 😃👍! Gratulacje 🥰!
 
reklama
@annika1801 - ja mam wózek rok po roku britax b-dual. Ma świetne rozwiązanie, bo możesz nim jeździć jako pojedynczy lub jak chcesz jako podwójny. Wszędzie się mieści i ludzie na ulicy nie rozpoznawali, że z dwójką jeżdżę :)

Jestem chodzącą antyreklamą stanu błogosławionego. Niech wreszcie będzie lepszy czas..
Właśnie patrzałam w necie ten model. Będziemy kupować używkę bo zwyczajnie na nówkę nas nie stać więc cenowo szukam czegoś na naszą kieszeñ i tu bedzie cieżko
 
@Dzidziu to chyba nie Ty! Ty nigdy nie panikujesz 😉 w pierwszej ciąży pracowałam prawie 7 miesięcy, więc wyprawkę kompletowałem dopiero w 8 😉 a młoda urodziła się w dzień, w którym spakowałam ostatnia rzecz do torby do szpitala i ja zamknęłam 😂

Ja miałam pierwszy fotelik zapinany na pasy i te też są bezpieczne. Teraz mam Britaxa obrotowego i uważam, że to był najlepszy wybór. Ale faktycznie wszystkie fotele na bazie trzeba sprawdzać i przymierzać. Osobiście uważam, że najlepszą wiedzę mają w osiem gwiazdek- wolą nie sprzedać nic niż wcisnąć cokolwiek 😃
 
Jestem! Moja kruszynka to już nie taka kruszynka 🙈🙈😂😍 ma prawie 7cm :) wszystko dobrze, Pani doktor powiedziała, że po USG nie widzi niczego niepokojącego, więc test PAAPA sobie darowałam tak jak w pierwszej ciąży :) No i według Pani doktor to dziewczynka!!! 😍😍😍 wygląda na to, że moje przeczucia były jak najbardziej słuszne! 😁😊😊😊🤗 jestem przeszczęśliwa, bo dziecko zdrowe, wszystko prawidłowo, bardzo aktywny maluch, widzieliśmy rączki, nóżki, główkę, dosłownie całego maleńkiego człowieczka 😍😍😍 cudowne uczucie! 😊😊😊 aha i oficjalnie u mnie dzisiaj 13+1 i termin na 30.03 :) ale zostaje w kwietniówkach, bo 2 dni w tą, czy w tą to żadna różnica ;)
Yay mamy kolejny roz na forum,teraz niebieski dla balansu
 
@Dzidziu to chyba nie Ty! Ty nigdy nie panikujesz 😉 w pierwszej ciąży pracowałam prawie 7 miesięcy, więc wyprawkę kompletowałem dopiero w 8 😉 a młoda urodziła się w dzień, w którym spakowałam ostatnia rzecz do torby do szpitala i ja zamknęłam 😂

Ja miałam pierwszy fotelik zapinany na pasy i te też są bezpieczne. Teraz mam Britaxa obrotowego i uważam, że to był najlepszy wybór. Ale faktycznie wszystkie fotele na bazie trzeba sprawdzać i przymierzać. Osobiście uważam, że najlepszą wiedzę mają w osiem gwiazdek- wolą nie sprzedać nic niż wcisnąć cokolwiek 😃
Kochana to nie panika a taka trochę bezradność, ze tu Dziewczyny trzaskaja modelami, nazwami które nic mi nie mówią i wiesz czuje sie jak na tureckim kazaniu 🤣! Ale już mi humor wrócił, zdążę ze wszystkim, w weekend się zacznę spisywać o czytać ściagi, a przy drugim Dziecku ❤będę wymiatać, a co 😃😉!
Wiem, ze z wyprawka będę raczej sama sobie radzić, bo Maż to noga w takich sprawach i wolę sama, bo nawet jak mu kartkę napiszę to zgubi albo zapomni 🙈🙈🙈!
 
Erytrol chyba można o ile mnie pamięć nie myli a nie chce mi się wstać z łóżka, żeby sprawdzić 😅 Znalazłam w Rossmanie całą masę produktów dla diabetyków. W Carrefour są takie na dziale Bio. Teraz szukam sklepu internetowego z dostawą kurierem pod drzwi.

@Dzidziu polecam grupę na Facebook 8*. Mamy Cybexa Z isize dla młodej a syn, choć ma 9 lat i prawie 150 cm wzrostu jeździ w Britax Romer Kid Fix III S. Oba wybrane przez fachowców z tej sieci.
W sumie mamy 5 fotelików, ale te dwa wybrane pod moje auto przez fachowców. I ja i dzieci zadowolone.
Dziękuję za pomoc, już poprosilam o dołączenie do grupy! 😘
Pozwolę sobie do Ciebie napisać na priv jak będę chciala sie poradzić z wyprawka. Ale to jak juz jakas listę stworzę 😃😃😃!
 
Kochana to nie panika a taka trochę bezradność, ze tu Dziewczyny trzaskaja modelami, nazwami które nic mi nie mówią i wiesz czuje sie jak na tureckim kazaniu 🤣! Ale już mi humor wrócił, zdążę ze wsszystkim, w weekend się zacznę spisywać o czytać ściagi, a przy drugim Dziecku ❤będę wymiatać, a co 😃😉!
Wiem, ze z wyprawka będę raczej sama sobie radzić, bo Maż to noga w takich sprawach i wolę sama, bo nawet jak mu kartkę napiszę to zgubi albo zapomni 🙈🙈🙈!
Ja tez tych modeli wozkow nie znam,moze nawet kupie uzywany...przy pierwszym mialam z 3 wozki i najdrozszy byl najlepszy.mi tylko o to chodzi by ladnie skrecal i ladnie sie pchal.ale jeszcze nie w glowie mi wozki
 
reklama
Do góry