reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja też po wizycie usg było mega szybkie bo powiedział że i tak w pon na prenatalne idę to bd wszystko dokładnie itd no, ale robił przez brzuch i maluch tak fikał ze ledwo zdjęcie szło mu zrobić hehe następna wizyta za dwa tyg 7.10 bo kazał, mi zrobić te tsh czy stoi w miejscu czy mi spada bo nie wie czy zwiększyć. Dawkę czy jak. Współżyć moge luteinę dalej brać i nawet jak zacznę brac tabletki dla kobiet w ciazy w sensie witaminy to i tak mam brać kwas foliowy bo kobieta w ciazy nie przyswaja go tak i większość z moczem idzie więc to co przyjmiemy w tych witaminach to to że tak napisze wysikamy.
Pięknie zatem, super bo ma prenatalne spokojniejsza ciut! ❤ Dzidzia cudna❤🥰!

Mi lekarka wskazala tez zestaw witamin i metafolin.
 
Wiesz co, ja z moim kocham się średnio codziennie 😂. Ale też od jakichś 4-5 dni boli mnie podbrzusze. Wczoraj rozmawiałam z lekarzem, u mnie widzi, że wszystko ok i jeśli nie ma plamień to nie ma przeciwwskazań, ewentualnie mogę wziąć nospe.
mnie boli caly czas podbrzusze juz sie nawet przyzwyczailam😅
 
Ja właśnie wracam z wynikami pappa, lekarz napisał mi wcześniej SMS że wyniki prawidłowe. I faktycznie na ZD ryzyko jest jak 1:12000 niemal, więc myślę że ziemniaczek na 99% zrdowy :)
Co do mdłości i wymiotów...jabłko które zjadłam przed wyjściem nie dojechało ze mną po wyniki :( straszny wstyd bo nie miałam gdzie i wypadło (dosłownie) pod drzewem, jak bezdomniak trochę. 😞
 
mnie boli caly czas podbrzusze juz sie nawet przyzwyczailam😅
Ja dzis mam jakiegos dola bo mnie dzis boli caly dzien... :( tzn od 12 czasem mniej wzielam sobie 2 no spe ale mam wrazenie ze tylko troszkę pomaga ale boli mnie generalnie jakby po bokach i u samej góry macicy nie mam jak się położyć poki moj dwulatek nie pojdzie spac :(
 
reklama
Do góry