reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mi lekarz powiedział ze takie bole sa normalne. Kazal martwic sie jak bedzie krwawienie. Macica ci sie rozciaga dzidzia rosnie:) 😬Jak bedziesz miala mozliwosc połóż sie ....pewnie do jutra Ci przejdzie.
Wiesz zdarzaja mi się takie bole raz na kilka dni :) ale wtedy mialam je wieczorem i szlam spac poprostu a teraz musialy zacząć sie w południe :p pewnie masz racje. Mysle ze jutro będzie lepiej :)
 
reklama
Spro
Ja dzisiaj przeszłam samą siebie chodzę po sklepie taka smutna , że wszyscy wszystko mogą a ja mogę tak mało i nic co chociaż troszkę jest słodkie [emoji3525][emoji3525] i tak chodzę między półkami a tam on cukier kokosowy [emoji7][emoji7] indeks glikemiczny 35 także nienajgorzej jak na coś co ma dosłodzić [emoji3590][emoji3590] i od 2 godzin jaram się że odkrylam takie cudo [emoji1787][emoji1787][emoji1751] takie to szczęście ciężarnej [emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1179777
Sprobuj xylitol,jedyne cos co uzywam do slodzenia bo ma normalny smak i dobry na zeby
 
Ja właśnie wracam z wynikami pappa, lekarz napisał mi wcześniej SMS że wyniki prawidłowe. I faktycznie na ZD ryzyko jest jak 1:12000 niemal, więc myślę że ziemniaczek na 99% zrdowy :)
Co do mdłości i wymiotów...jabłko które zjadłam przed wyjściem nie dojechało ze mną po wyniki :( straszny wstyd bo nie miałam gdzie i wypadło (dosłownie) pod drzewem, jak bezdomniak trochę. 😞
No widzisz a tak się stresowałaś na zapas zupełnie niepotrzebnie! :) co do zachowań jak bezdomniak to w ciazy masz wybaczone haha :D
 
Ja dzis czytam Was, ale jakos mam doła, wozweczki, maty, bukajaczki, ochraniacz, specjalne jakies buteleczki, bidonki pojecia o tym i jakos mi smutno. Nie mam jeszcze czasu sie tym zajac, bo pracuje i czuje sie jal głupia!
Ja tez sie nie znam. Pierwszy raz jestem w ciąży a w najbliższej rodzinie żadnego małego dziecka. Na szczęście dwie bliskie kumpele mają małe dzieci to będę się konsultować no i przede wszystkim mamy tu siebie na forum i część dziewczyn juz doświadczona w temacie. Jeszcze sporo czasu to się douczymy :) Te wszystkie akcesoria to można kupować na bieżąco w ramach potrzeb. Najważniejsze ze dzieci będą miały kochające mamy. Wierzę tez ze matka potrafi działać intuicyjnie i czuje co dobre dla dziecka :)
 
Ja dzis czytam Was, ale jakos mam doła, wozweczki, maty, bukajaczki, ochraniacz, specjalne jakies buteleczki, bidonki pojecia o tym i jakos mi smutno. Nie mam jeszcze czasu sie tym zajac, bo pracuje i czuje sie jal głupia!

Do tego Mąż jest na przymusowej kwarantannie ( pomysł w jego pracy), bo zawiózł matke do szpitala, na planowany zabieg i drażni mnie od rana! Jeszcze w pziamie jest i pyta co mu powiem fajnego.

Jutro mam USG, to będę weselsza ❤❤❤!
Miłego wieczoru Girls 😃👍!
Ale ja też o tym nie myśle! :) Jedyne co to chce usiąść w któryś weekend i wypisać sobie co muszę mieć i kiedy co zrobić typu szkoła rodzenia itd.
Rzeczy wybrane jak łóżeczko i fotelik chce mieć na koniec roku bo jakbym ją zaniemogla to żeby mi mąż gówna jakiegos do domu nie wstawił, ale kupować wszystko zamierzam po 30 TC, włącznie z ciuchami dla ziemniaczka :)
 
reklama
Ja dzis czytam Was, ale jakos mam doła, wozweczki, maty, bukajaczki, ochraniacz, specjalne jakies buteleczki, bidonki pojecia o tym i jakos mi smutno. Nie mam jeszcze czasu sie tym zajac, bo pracuje i czuje sie jal głupia!

Do tego Mąż jest na przymusowej kwarantannie ( pomysł w jego pracy), bo zawiózł matke do szpitala, na planowany zabieg i drażni mnie od rana! Jeszcze w pziamie jest i pyta co mu powiem fajnego.

Jutro mam USG, to będę weselsza ❤❤❤!
Miłego wieczoru Girls 😃👍!
Kochana uwierz mi, ze Twoja wyprawka będzie bogatsza niż większości z nas, które mamy juz dzieci😜 w pierwszej ciazy tez byłam zielona w temacie, krok po kroku ogarniałam jakoś w 2 trymestrze dopiero. I masz w necie mnóstwo ściąg odnośnie tego co potrzebne. Łącznie z wpisami na blogach dotyczącymi przydatnych rzeczy w wyprawce. Natomiast ja teraz w drugiej ciazy jakoś w ogóle nie myśle o tym, nie chce mi sie i o wszystkim sobie myśle, ze sie kupi w miare potrzeb albo bede synowi podkradać jego kocyki itd.😜 na początek byle mieć pampersy, mleko i fotelik samochodowy, brak reszty sie przeżyje😂
 
Do góry