reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U mnie jakoś 6-7 tc był brak apetytu i teraz pozmieniały mi się preferencje jeśli chodzi o apetyt, poza tym senność i to tyle. Też na początku trochę świrowałam, że piersi mnie nie bolą i nie wymiotuje 😄 Naprawdę ciesz się dobrym samopoczuciem bo niektóre Mamuśki na forum od wielu tygodni męczą się biedne z Mdłościami i wymiotami 😔 Ja w pierwszej ciąży myślałam, że mi cyce dosłownie eksplodują, a teraz nic i nie tęsknię za tym 😂 Dobrze, że jesteś z nami. To forum to skarbnica wiedzy, doświadczeń i emocjonalnego wsparcia. Będzie Ci tu dobrze 😊
Staram sie jak mogę! Fajnie, ze można liczyć na dobre słowo i wsparcie, juz czuje się tutaj jak "swoja " 😊
 
reklama
Dziewczyny mam kilka pytań do Was, które mnie nurtują:
Czy Was też szczypią, pieką sutki, od 2 dni to jakaś masakra, czuję jakbym na samych sutkach miała ranki i szczypie jak dotknę, wcześniej piersi mnie bolały a teraz te sutki masakra jakaś 😑
Czy może któraś z Was zmagała się z biegunka? Mnie coś dopadło i zastanawiam się jak sobie poradzić, bo zjem coś i za chwilę bulgocze mi w brzuszku 😑
I jak Wy liczycie tygodnie ciąży, bo ja już zgłupiałam, jedna aplikacja pokazuje mi dziś 10 tydzień, zaś druga 9 tydzień 7 dzień i zastanawiam się jak patrzeć na to 🤔
I gratulacje dla Wszystkich mamuś które dziś przeszły badania i tak dobre wieści, rośnijcie zdrowo Kochane 😘
Co do biegunki to pamiętaj by się nawadniać i spróbuj może węgla. Ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła jutro do lekarza prowadzącego ciąże i zapytała się co mam robić. Bo biegunka może być ale nie musi sygnałem infekcji a wtedy bez lekarza się nie obędzie.
 
Poczytałam sobie Was na dobranoc 🥰
Ja jestem posrana na maksa, jutro mam krzywa cukrowa i pewnie będzie cukrzyca. Nie zejdę na czczo do normy ciążowej. Poza tym krew w moczu. Ciekawe co jeszcze mnie czeka. 9 miesięcy dam radę, ale jak mi zostanie na resztę życia tak jak po poprzedniej ciąży niedoczynność tarczycy to psychicznie nie dam rady. Już trochę nie daję 🙁
Duża Tobie została ta niedoczynność tarczycy?
Mnie po pierwszej ciąży dopadło poporodowe zapalenie tarczycy. Nikt mnie na ten temat nie uprzedził i nie wiedziałam co się dzieje jak wpadłam w silną nadczynność... Potem przyszła niedoczynność, ale rok po porodzie już wszystko było w normie ;) unormowało się samo, bez leków. Tylko dieta :) próbowałaś dieta się wspomagać?
Niestety teraz na początku ciąży znowu trochę tarczyca się pogubiła i miałam 2,9. Ale po 3 tygodniach bez żadnych leków spadło na 1,8 i mam zaleconą kontrolę po 2 miesiącach ;) z tym, że odpowiednie odżywianie leży i kwiczy przez te cholerne mdłości i wymioty... :(
 
reklama
Właśnie Laski, polećcie jakiś dobry towar z Netflixa 😄 Bo ja od jutra też zaczynam katować ten temat 😎
Well zależy jakie tematy! Ja lubie z Mężem oglądać np. FAUDA (izraleski, konflikt Izraela z Palestyna), Kalifat (szwedzki) Vikingowie, House od Cards (polityczny), na HBO Gomorra (włoski, świat mafii - rewelecujny), Rzym, a w sieci Most nad Sundem (szwedzko-dunski) jest na VOD onetu, z reklamy w trakcie 2h, da sie przeżyć 😃! Seriale, bo filmów to już w ogóle ciężko trafić w gusta😃!
Z babskich nie doradze, bo mało takich ogladam.
 
Do góry