reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Podziwiam, ja musze wstac o 08:20, od 09:00 pracuje, do 17:00, po pracy gotuje i mam gdzieś 1h na drzemke, potem jakies inne obowiązki i robi sie 23:00. W weekendy śpię do 10:00, ale potrafię w nocy z 1-2h nie spac po wc.
Ja teraz w ciąży tak mam ze naprawde nie daje sobie rady ze spaniem, oczywiście nie w ciąży chodzę spac później 😀 ale jak klade sie z moim synkiem i go usypiam to sama odlatuje :)
Co do słodkiego śmieje sie ze moje 2 dziecko dba o moja figurę bo zjem tylko cos słodkiego i mam 2 godzinne mdłości a jak zjem cos dodatkowo czekoladowego aa wtedy mdłości i zgaga 😀😀
 
Ja sie boje wlaczac telewizor, bo wszystko mnie wzrusza, nawet reklamy🙈
A dzisiaj przeplakalam prawie godzine, bo maz “wpuscil“ muche do domu! No nie moglam sie uspokoic. Masakra jakas😥
Przypomniało mi sie jak kiedyś czytałam takie wypowiedzi mam, które opowiadaly najdziwniejsze powody płaczu u dzieci i tam np było "bo parówka dotyka ketchupu" to kobiety w ciąży nie sa gorsze 😅😅😅😅
 
Ja sie boje wlaczac telewizor, bo wszystko mnie wzrusza, nawet reklamy🙈
A dzisiaj przeplakalam prawie godzine, bo maz “wpuscil“ muche do domu! No nie moglam sie uspokoic. Masakra jakas😥
Skąd ja to znam 🙈🙈🙈 w pierwszej ciąży ale pobeczałam, bo mąż nie chciał ćmy zabić, a wie, że ja panicznie boję się latających, dużych owadów😱😱😱 masakra to była...wpadlam w taką rozpacz, że nie mógł mnie uspokoić...normalnie nie wiedział co się ze mną dzieje
 
Dziewczyny u mnie wszystko cacy!!! 👌:)
Dziecko piękne i zdrowe! ❤
Nie mam siły pisać dziś nic więcej taka zmęczona jestem i strasznie mi niedobrze🤢padam na twarz
Dodaje zdjęcie mojego cudu:)
Na następnej wizycie możliwe że poznam płeć tak mi powiedział ☺
Termin 4 kwiecień 🥳

E57698DD-E407-43D3-A037-D6A2835CDE88.jpeg
 
A ja w weekend mam więcej czasu bo w tygodniu przez 8 h jak pracuje, to potem nadrobienie tutaj tylu stron jest czasochłonne. Planuje pracować do końca roku, a.dalej zobacze. Mam umowe na czas nieokreślony, wiec czuje się komfortowo + 15letnie doświadczenie w tej branży, a wiem ze do tego działu meeega długo nie mogli znalezc szefa 😃.
Ja po obiedzie spałam, mdłości nie mam, wiec wcinam ze smakiem, ale Inke dzis wylalam, dalej kawa nie wchodzi, nie smakuje mi. @Czarna 36 śledzie ZAWSZE 😋. W środę byla u mnie Siostra, przyniosła śledzie z żurawiną, przy niej zjadlam cale opakowanie 😋!
Szarlotka nieudana nie istnieje, zawsze nawet zakalec to slodkie ciasto 😋. A podac z lodami albo śnieżka z mleka o pyszka 😋.
Muszę kupić ciążowe rajty!
Ja w swojej branży tez mam 15 lat doswiadczenia,ale niestety nie tą branze wybralam🤣🤣🤣ja tez muszę jskies gacie kupic bo tak mi niewygodnie w spodniach ze szok😶
 
Dziewczyny u mnie wszystko cacy!!! 👌:)
Dziecko piękne i zdrowe! ❤
Nie mam siły pisać dziś nic więcej taka zmęczona jestem i strasznie mi niedobrze🤢padam na twarz
Dodaje zdjęcie mojego cudu:)
Na następnej wizycie możliwe że poznam płeć tak mi powiedział ☺
Termin 4 kwiecień 🥳

Zobacz załącznik 1178294
Wow superosko🤩Duza dzidzia🥰
 
Dziewczyny u mnie wszystko cacy!!! 👌:)
Dziecko piękne i zdrowe! ❤
Nie mam siły pisać dziś nic więcej taka zmęczona jestem i strasznie mi niedobrze🤢padam na twarz
Dodaje zdjęcie mojego cudu:)
Na następnej wizycie możliwe że poznam płeć tak mi powiedział ☺
Termin 4 kwiecień 🥳

Zobacz załącznik 1178294
A mówiłam, że wrócisz z dobrymi nowinami! ❤

Dziewczyny, co do płaczu, ja ostatnio wyłam na harrym Potterze 🤣🤣🤣 stary gapił się na mnie i nie wierzył 🤣🤣🤣
 
reklama
Dziewczyny u mnie wszystko cacy!!! 👌:)
Dziecko piękne i zdrowe! ❤
Nie mam siły pisać dziś nic więcej taka zmęczona jestem i strasznie mi niedobrze🤢padam na twarz
Dodaje zdjęcie mojego cudu:)
Na następnej wizycie możliwe że poznam płeć tak mi powiedział ☺
Termin 4 kwiecień 🥳

Zobacz załącznik 1178294
Aaaaa jak super 🤩🤩🤩 jakie cuuudne zdjęcie!
Zazdro! ❤️❤️❤️
 
Do góry