reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Możemy w ciąży używać błonnik w proszku?
Ależ oczywiście, że można ;) czasem nawet trzeba ;) tylko popijaj duuuuużą szklanką wody każdą porcję błonnika.
Ja płakałam w pierwszej ciąży na małej syrence... W tej to mąż płacze na filmie, a ja siedzę niewzruszona. Za to podczas jazdy samochodem aż się we mnie czasem / często gotuje :D
 
reklama
Dziewczyny u mnie wszystko cacy!!! 👌:)
Dziecko piękne i zdrowe! ❤
Nie mam siły pisać dziś nic więcej taka zmęczona jestem i strasznie mi niedobrze🤢padam na twarz
Dodaje zdjęcie mojego cudu:)
Na następnej wizycie możliwe że poznam płeć tak mi powiedział ☺
Termin 4 kwiecień 🥳

Zobacz załącznik 1178294
O jaaaaaa 😍 ale fota ❤️ Cudownie! Gratuluję dobrych wieści 😊
 
Dziewczyny u mnie wszystko cacy!!! 👌:)
Dziecko piękne i zdrowe! ❤
Nie mam siły pisać dziś nic więcej taka zmęczona jestem i strasznie mi niedobrze🤢padam na twarz
Dodaje zdjęcie mojego cudu:)
Na następnej wizycie możliwe że poznam płeć tak mi powiedział ☺
Termin 4 kwiecień 🥳

Zobacz załącznik 1178294
Noooo, zdjęcie przepiękne 🥰 cieszę się z udanej wizyty razem z Tobą ;) ja to tam coś widzę między tymi nogami🤔😅
 
Skąd ja to znam 🙈🙈🙈 w pierwszej ciąży ale pobeczałam, bo mąż nie chciał ćmy zabić, a wie, że ja panicznie boję się latających, dużych owadów😱😱😱 masakra to była...wpadlam w taką rozpacz, że nie mógł mnie uspokoić...normalnie nie wiedział co się ze mną dzieje
Hahaha 😂 Miałam to samo z akcją robal, plus w jakimś 6-7 tygodniu ryczałam za każdym razem przy reklamie jakiegoś banku, w której była dziewczynka z psem 😄 Rozwalało mnie na łopatki gdy ta dziewczynka tuliła tego pieska mówiąc „No dobrze, przebaczam!” 😂
 
Dziewczyny. Mam dziś jakies zabójcze pragnienie od rana.Czy to normalne? Glukoza,ktora robilam jakies 3 tyg temu wyszła mi w normie....wypilsm pol litra wody w ciagu ostatnich 30 min....
Ja od zawsze duzo pije i w ciąży mam wrażenie, ze jeszcze więcej! W tym tygodniu robię badania, w tym cukier.
Wydaje mi się, że to normalne.
 
Ależ oczywiście, że można ;) czasem nawet trzeba ;) tylko popijaj duuuuużą szklanką wody każdą porcję błonnika.
Ja płakałam w pierwszej ciąży na małej syrence... W tej to mąż płacze na filmie, a ja siedzę niewzruszona. Za to podczas jazdy samochodem aż się we mnie czasem / często gotuje :D
Mi lekarka powiedziała, że można siemie lniane , spytałam o nasiona chia, powiedziała że to już nie 🤔.
 
Ja wchodze na stronke przez telefon,nia mam appki i mam w polowie ekranu reklama i zamkninj obok i musze to zamykac wkolko:(

Ja też nie mam apki, wolę przez stronę na telefonie, apka mi nie pasowała, ale fakt reklam jest moc, na każdej stronie trzeba najpierw zamknąć reklamę.

Wow dziewczyny, jakie macie humorki ciazowe [emoji14] mnie nic nie rusza, nie płaczę :-)
Mnie reklamy nie ruszają, bo nie ogladam TV 😝 albo wyłączam dźwięk jak sa, bo włączam tylko polsat news. Ale wzruszają mnie reakcje ludzkie w filmach/serialach, ze ktoś został zraniony, mimo ze otoczenie uznawalo, ze ta osoba jest silna i twarda: (Saga Noren - Most nad Sundem), albo jak dziecko ja przytuliło. Kto oglądał to wie 😉.
 
Mi lekarka powiedziała, że można siemie lniane , spytałam o nasiona chia, powiedziała że to już nie 🤔.
Hmm dziwne bardzo, bo wszędzie czytałam, ze chia są wręcz wskazane w ciazy i ze można bez problemu... a może być tak, ze lekarka nie ogarnia co to i skoro nie wiedziała to wolała odpowiedzieć, ze nie wolno niż sie przyznać, ze nie ogarnia?😜
 
reklama
Bo jeszcze apropo chia to sporo osób tego nie zna... 3 lata temu na moim slubie miałam takie mini deserki, m.in.tiramisu, panna cota i deserek z chia i owocami. I chyba tylko ja go jadłam! A byłam zachwycona, ze mi cukiernia takie zrobi😂 większość ludzi nie wiedziała co to i wybrzydzała na ziarna...
 
Do góry