reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, jesteśmy już po wizycie. 6tydz 1 dzień. Pani doktor długo szukała serduszka i znalazła. Już pika:) termin na 30.03 ale dobrze mi tu z Wami. Mam nadzieję że mnie nie przepędzicie 🙈
Zawsze jest ta możliwość że bobaskowi będzie tak dobrze w twoim brzuszku że wyjdzie po terminie, moje obie córki po terminie wyszły za pomocą oksytocyny a tak mnie straszyli ze juz się rozwarcie robi trzeba się oszczędzać. Mam nadzieję że w tej ciąży zacznie się w domu hehe mąż się śmiał że już był naszykowany w każdej ciazy powybierał najkrótsze trasy do szpitala a tu i tak leżałam na patologii ciąży po terminie :)
 
reklama
Dziewczyny ja trochę z innej beczki, ale będziecie szczepiły sie na grypę?🤔
W ciąży nie wiem czy można się szczepić na grype, ale ja się nigdy nie szczepiłam i teściowa pielęgniarka gadała że grypa i tam mutuje więc zaszczepisz się na to co było rok temu, a tego roku będzie coś innego. No ale każdy robi jak uważa.
 
Dziewczyny, jesteśmy już po wizycie. 6tydz 1 dzień. Pani doktor długo szukała serduszka i znalazła. Już pika:) termin na 30.03 ale dobrze mi tu z Wami. Mam nadzieję że mnie nie przepędzicie [emoji85]
Super :-)

Dziewczyny ja trochę z innej beczki, ale będziecie szczepiły sie na grypę?[emoji848]
Ja się nigdy nie szczepiłam i nie mam zamiaru. Pierwszy razy grypę miałam w grudniu na święta. Stwierdziłam wtedy, że wolę rodzic ;-)
 
Witam wszystkie nowe mamusie. Gratuluję też bijących serduszek! Dziewczyny dalyscie mi nadzieję że i u mnie w poniedziałek będzie już [emoji3590]. Nie udzielam się ostatnio, bo ciąża trochę mi doskwiera. Chodze mega zmęczona, tym bardziej że kończymy urządzać dom i łażę ciągle pi zakupach, a to na działce coś robię... Codzienna drzemka w ciągu dnia to u mnie już obowiązek [emoji12]
 
Nigdy się nie ezczepilam na grypę i teraz też nie zamierzam. Chociaż w ciąży z pierworodnym co i rusz łapało mnie jakieś przeziębienie. Mam nadzieję że teraz będę się lepiej trzymać
Ja też nie zamierzam się szczepić.. Wgl jakoś nie pojawiały mi się powiadomienia i byłam do tyłu 7stron hehe ale nadrobiłam, witam wszystkie nowe mamuśki, i gratuluję dziewczyna co były na usg, ja mam 24go już nie mogę się doczekać 😜
 
Dziewczyny, jesteśmy już po wizycie. 6tydz 1 dzień. Pani doktor długo szukała serduszka i znalazła. Już pika:) termin na 30.03 ale dobrze mi tu z Wami. Mam nadzieję że mnie nie przepędzicie 🙈
Super, gratuluje 🤩🤩🤩 oczywiście zostań z nami!!!! A kto wie, może termin przesunie się na kwiecień? 😁
Dziewczyny ja trochę z innej beczki, ale będziecie szczepiły sie na grypę?🤔
Ja się nigdy nie szczepiłam i teraz też nie zamierzam 🤪 nigdy też grypy nie przechodziłam ;)
 
Hej dziewczyny, ja mam jutro pierwsza wizytę o 19, będzie 6+6:-) niestety tez rzadziej się tu udzielam, choć czytam wszystkie wasze wpisy bo mi tez ciaza doskwiera.. mam mdłości (brak wymiotów), niby brak apetytu, ale jak nie zjem to armagedon złe się czuje 😭 muszę maksymalnie co 2-3 h coś zjeść 😒 Oby szybko przeszło ✊🏻
 
Witam wszystkie nowe mamusie. Gratuluję też bijących serduszek! Dziewczyny dalyscie mi nadzieję że i u mnie w poniedziałek będzie już [emoji3590]. Nie udzielam się ostatnio, bo ciąża trochę mi doskwiera. Chodze mega zmęczona, tym bardziej że kończymy urządzać dom i łażę ciągle pi zakupach, a to na działce coś robię... Codzienna drzemka w ciągu dnia to u mnie już obowiązek [emoji12]
Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści po wizycie!!! 🤩
Ja też jestem zmęczona, ale bardziej dobija mnie ten nagły głód, który mnie łapie, a jak zaczynam jeść to po paru kęsach już nie mogę patrzeć na jedzenie 😂 to się kupy nie trzyma 😛
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mam jutro pierwsza wizytę o 19, będzie 6+6:-) niestety tez rzadziej się tu udzielam, choć czytam wszystkie wasze wpisy bo mi tez ciaza doskwiera.. mam mdłości (brak wymiotów), niby brak apetytu, ale jak nie zjem to armagedon złe się czuje 😭 muszę maksymalnie co 2-3 h coś zjeść 😒 Oby szybko przeszło ✊🏻
Koniecznie daj znać jak po wizycie!!! 😊 czekam na dobre wieści! 😘
 
Do góry