reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

moze byc zamknieta ale tez wlasnie sie zastanawiam jakby ktos jednak chcial dolaczyc czy mialby problem... ?

ja dlugo malowalam wlosy na rozne kolory, bylam czarna, czekoladowa, ruda, rubinowa, blond tez mialam... do tego codziennie katowalam wlosy prostownica i mam teraz okropne :( a kiedys sliczne dlugie za tylek... chce znow taka dlugosc ale mam na koncach siano wiec bede musiala jeszcze sporo obciac i troche poczekac na takie dlugie :(
co do malowania to juz troche nie maluje... a ciąża w sumie pozwala mi wytrwac w tym postanowieniu... nie wyglada ten moj odrost jakos tragicznie, a jest dosc spory, juz do brwi siega wiec zastanawiam sie czy grzywki na prosto nie zrobic zeby miec juz kawalek tylko w swoim naturalnym kolorze :p chcialabym juz nigdy nie malowac poki nie zaczne konkretnie siwiec
 
reklama
Hej;-)
Bardzo dziękuję za słowa wsparcia. Już na szczęście jest dużo lepiej. Ciągnie mnie nadal ale gin mnie uspokoił, że tak może być. To nie są na pewno skurcze, bo one byłyby rytmiczne a ja czuję takie właśnie ciągnięcia na boki jakby i są stałe.

Co do ubranek to mam mega ochotę coś już kupować, ale powstrzymam się do momentu poznania płci.

Ja biorę Femibion Natal 1 i już kupiłam 2 od 13 tygodnia ciąży:-) nic mi po nich nie jest ale są dość spore. Mnie to akurat nie przeszkadza.

Ja jak będę na wizycie to muszę zapytać o farbowanie bo już patrzeć na siebie nie mogę. Wyglądam strasznie i muszę zrobić koniecznie blond refleksy na moje odrosty.
A jakby tego było mało, to mam mega kurzajke na kciuku ech. Mam nadzieję, że będę mogła ją wymrozic, skoro 2 trymestr już bardzo blisko.

Milkchocolate faworki o matko ale bym zjadła...niestety muszę zadowolić się wuzetką, która stoi w lodówce.

Jak z waszą cerą? U mnie jest tragedia. Nigdy takich pryszczy nie miałam. W dodatku włosy suche jak siano i tak wypadają, że może połowa mi została:-(
 
Cera bez pryszczy ale strasznie sucha... Krem pomaga na chwile.. Włosy ok. Nie wypadają, ale tez suche... Tu stosuje odzywke i olejek i jest ok ale obowiazkowo po kazdym mycou bo inaczej takie siano ze niw rozczesze. Dlugosc z jednej strony do ramion z drugiej za ucho. (Odrastają po tym jak jedna sttrone mialam wygolona) :) niedlugo je wyrownam ale jeszcze troche musza odrosnac.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
O ja też jestem za zamkniętą grupą :)

Ja dziś mam wesele więc liczę na dużo pyszności :) mam ochotę pojeść. Moja mama wczoraj gotowała bigos to ja już go podjadałam trzy razy zanim był gotowy - taką ochotę na kapustę miałam :p
 
Milkchocolate ja też mam raczej sucha cerę ale właśnie wyskakują mi takie bolące bąble:-/ pewnie to hormony. Koniecznie muszę w tym miesiącu odwiedzić fryzjera. Ja mam dość długie włosy. Sięgają za łopatki mniej więcej, ale będę musiała ściąć z 5 cm bo na końcach jest koszmar. Rosną mi szybko ale go z tego, jak niedługo będę miała łyse placki na glowie:-/

No Ela chyba jakieś ciążowe zachcianki się pojawiają:-) za mną ostatnio chodzą jabłka. Po 4 sztuki dziennie potrafię zjeść:-)
Mijaki moja mam robi genialny bigos. Z grzybami, suszonymi śliwkami i różnymi rodzajami mięsa. Akurat tydzień temu były mojego siostrzenca chrzciny i się takiego bigosu objadłam po czubek uszu he he.
 
Też jestem za zamkniętą grupa :)
Dzisiaj jakoś mam dużo sił i od rana sprzątam :)
Czy Wy też czujecie takie przelewanie się w brzuchu tzn. bulgotanie:)?
 
Dziewczyny ja juz po wizycie :) z maluszkiem wszystko okej ma 6,02 cm :) kość nosowa i przeziernosc karkowa bez zastrzeżeń, przepływ w przewodzie żylnym prawidłowy, cztery komory serduszka widoczne, rączki i nóżki są :) serduszko bije 176/min, kosmówka w obrebie sciany tylnej w dnie, poza ryzykiem przodowania, ilosc wód też oki :)
Wg lekarza bardziej chłopak niz dziewczyna :) wiec chyba musze odpuscic rózowe szalenstwo:) no ale jeszcze zobaczymy za 1,5 miesiąca czy sie potwierdzi :D mimo wszystko sie ciesze, ze wszystko jest jak nalezy no i wiadomo synka bede kochac rownie mocno :)
Pięknie Aniolku [emoji3]

 
Anjouek - Gratulacje :-)) duzy dzidzius :-)

Faworki uwielbiam, jak smazycie? Na smalcu, prawda? Zjadlabym ale boje sie o zoladek. Od poczatku ciazy po wszystkim co smazone strasznie choruje ...

Ja farbuje wlosy i robie paznokcie sobie w domu ( Semilac). Farba bez amoniaku. Dokladnie MamaGinekolog wypowiadala sie nie raz. Tez ja uwielbiam :-) madra babka !

Tez jestem za zamknieta grupa. Jak to trzeba zrobic? Tutaj w naszych Kwietniowych Mamach 2017 ona bedzie?


uwo9yx8danzxt9q9.png
 
reklama
Do góry