reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Allysa87 mi gin kazał brać dalej kwas foliowy, żadnych sztucznych witamin bo wyniki mam fantastyczne według niego. a cukier na czczo wyszedł mi 91, jakoś w tygodniu pójdę na tą krzywą cukrowa. Wiem że będe miała mierzony cukier na czczo, po godzinie i po dwóch. a w domu mam sobie zrobić taki test i po normalnym posiłku zmierzyc sobie cukier.

Kingusia w poprzedniej ciąży brałam prenatal ledwo je połykałam i miałam przez nie problemy z wypróżnianiem bo zawieraja sporo żelaza ;p

Mijaki ja to już się zastanawiam czy wole te kijowe nocki i dusznosci czy mdłości :( jaka nazwa Twoich tabletek? Ja rozjaśniałam włosy we wtorek :) Gin powiedział że śmiało można tylko farbami bez amoniaku

Anjouek Gratulacje super wiadomości :) Ciekawe czy się potwierdzi za jakiś czas że to chłopak :)

Milkchocholate no Kobieto narobiłaś mi teraz takiej ochoty na faworki że szooook

Dziewczyny a co byście powiedziały jakbys nasz moderator stworzył tą grupę kwietniówek jako zamkniętą? Chodzi o to że nikt z zewnątrz kto nie udziela sie tutaj nie bedze podczytywał czy kradł naszych fotek. Bardziej obawiam się trolli, no i wścibskich znajomych którzy wiedząc że gdzieś się pisze podczytują o naszych osobistych tematach.
 
Sylwia to niedużo. Ja miałam 120 na czczo. Jaka jest norma u Ciebie bo u mnie do 99 jest dobrze.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
Jestem za.
Dzisiaj tak mi jelita dokuczają ze szok. Mam z nimi lekki problem po operacji kilka lat temu. Wczoraj wypilam gazowana fante no i teraz masz babo placek; p
No taka mam ochote ze musze dzisiaj zrobic te faworki bo będą mi sie po nocach śniły; p
Ja nie farbuje wlosow. Mam naturalny ciemny braz i mi sie podoba;) kiedys zaszalałam i pofarbowałam sobie na blond, nigdy wiecej!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry