reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Super wieści! Gratuluję [emoji5] jak szybko Serducho puka.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
reklama
Jak w końcu jest z tym farbowaniem włosów ? Ja juz powinnam, mam troszkę siwych :( . Osratnio farbowałam Revlonem ( przed tym jak zrobiłam test) teraz juz nie wiem czy szkodzi czy nie maleństwu .
Podobno są apteczne farby, ziołowe delikatne. Wcześniej farbowałam włosy henna, teraz mi juz nie wystarczy, nie kryje :/ ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak w końcu jest z tym farbowaniem włosów ? Ja juz powinnam, mam troszkę siwych :( . Osratnio farbowałam Revlonem ( przed teraz juz nie wiem czy szkodzi czy nie maleństwu .
Podobno są apteczne farby, ziołowe delikatne. Wcześniej farbowałam włosy henna, teraz mi juz nie wystarczy, nie kryje :/ ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatnio Mamaginekolog w PnŚ powiedziała, że można tylko farbą bez amoniaku :) Ja dodatkowo bym się wstrzymała do drugiego trymestru, a później to już spoko :)

ckai43r886icswaj.png
 
eee przecież teraz wiekszosc farb jest bez amoniaku [emoji4]ja farbuje normalnie Loreal , Garnier ,Syoss [emoji1]


 
Ostatnia edycja:
Ja farbuje na ciemny brąz i ostatnio miałam farbe Syoss i na etykiecie jest info ze bez amoniaku , nie wiem jak z jasnymi kolorami typu blond


 
reklama
Do góry