reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dzień dobry. Ale dziś buro i ponuro u Was też tak?
Ale miałam jakieś głupie sny związane z tym szpitalem. Mam stresa, w sumie pierwszy raz zostawiam córkę na tak długo. Ona do tego jeszcze chora. Daje jej leki ale słabo przechodzi. Nie wiem czy w poniedziałek do pediatry nie isc znowu. Chociaż ona tak krzyczy i się boi ze ledwo ja osluchal. O zajrzeniu w gardło nie było mowy. Siły ma tyle ze ja juz nie mam siły jej dobrze przytrzymać. Ze to się tak wszystko na raz musiało złożyć.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
Dzień Dobry.... u nas dzisiaj też straszna pogoda , mgliście i zimno. Na dodatek mój 20 miesięczny synek zaczął kaszleć. Pewnie w poniedziałek też będę musiała jechać do pediatry. Co do dobrych wiadomości wczoraj miałam USG i z dzidzką wszystko ok tylko termin z usg wychodzi na 16.04. a z miesiączki miałam na 10 .04. A jak było u Was ? termin po usg się zmienił czy został bez zmian?
 
reklama
A jeszcze odnośnie choroby mojej Julki. Czy wasze dzieci chętnie przyjmują syropy? A jak nie to jakie macie na to sposoby? U nas to wygląda strasznie. Sporo tego ma w ciągu dnia i niestety musze ja unieruchomic i na siłę wlać. Okropne to bo mam wrażenie jakbym się nad nią znęcala no ale nie da rady inaczej. Jak to mówią ani prośbą ani groźbą nie idzie. Przekupstwo tez nie działa. Pomysłu brak.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
Przypomnijcie dziewczyny jakie witaminy bierzecie? Kończy mi się kwas foliowy i trzeba się za czymś rozejrzeć dalej.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
Mi lekarka poleciła pregna plus ....już wykupiłam.u nas 36 zł za 30 tabletek. Ale podobno mają bardzo dobry skład. Ja mam jeszcze kwas foliowy i dopiero jak się skończy przeskoczę na witaminy.
 
Dzień Dobry.... u nas dzisiaj też straszna pogoda , mgliście i zimno. Na dodatek mój 20 miesięczny synek zaczął kaszleć. Pewnie w poniedziałek też będę musiała jechać do pediatry. Co do dobrych wiadomości wczoraj miałam USG i z dzidzką wszystko ok tylko termin z usg wychodzi na 16.04. a z miesiączki miałam na 10 .04. A jak było u Was ? termin po usg się zmienił czy został bez zmian?
Super ze z dzidzią dobrze. U mnie termin z USG jest na 20 a z okresu na 22. To się może zmieniać.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
Mi lekarka poleciła pregna plus ....już wykupiłam.u nas 36 zł za 30 tabletek. Ale podobno mają bardzo dobry skład. Ja mam jeszcze kwas foliowy i dopiero jak się skończy przeskoczę na witaminy.
Brałam ją w poprzedniej ciąży ale zastanawiam się czy brać to samo czy może coś innego polecicie. Tez zacznę brać jak skończę kwas.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
Dzień dobry. Ale dziś buro i ponuro u Was też tak?
Ale miałam jakieś głupie sny związane z tym szpitalem. Mam stresa, w sumie pierwszy raz zostawiam córkę na tak długo. Ona do tego jeszcze chora. Daje jej leki ale słabo przechodzi. Nie wiem czy w poniedziałek do pediatry nie isc znowu. Chociaż ona tak krzyczy i się boi ze ledwo ja osluchal. O zajrzeniu w gardło nie było mowy. Siły ma tyle ze ja juz nie mam siły jej dobrze przytrzymać. Ze to się tak wszystko na raz musiało złożyć.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
Moja córka tak mi chorowała już drugi tydzień leki jej nie pomagały, ale w końcu dawalam jej flegamine i tamtun verde czy jak to się pisze, na gardło i jakoś pomaga.
A powiedz mi co dokładnie będą robili Ci w szpitalu? Ja też dostałam skierowanie na krzywa cukrowa, mam nadzieję że ominie mnie ta cukrzyca :/
 
Widziałam ze juz pierwsze zakupy robicie powoli. Mnie też kusi ale obiecałam sobie ze dopiero jak poznam płeć. Ale już się nie mogę doczekać. Widziałam wczoraj przez chwile to swoje maleństwo. Chociaż to moja druga ciąża to dopiero teraz staje się to bardziej realne.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
Ja chcę się wstrzymać do 30 tc z zakupami. Ale wózki już oglądam [emoji6] dla mnie ciąża będzie 10000% realna jak poczuje ruchy [emoji6][emoji6]
 
Moja córka tak mi chorowała już drugi tydzień leki jej nie pomagały, ale w końcu dawalam jej flegamine i tamtun verde czy jak to się pisze, na gardło i jakoś pomaga.
A powiedz mi co dokładnie będą robili Ci w szpitalu? Ja też dostałam skierowanie na krzywa cukrowa, mam nadzieję że ominie mnie ta cukrzyca :/
To jaki Ci cukier wyszedł na czczo? Będą mi mierzyć cukier co dwie godziny i zrobią na tej podstawie wykres glikemii. Sprawdza jak mój organizm sobie radzi ze spalaniem tego cukru i zobaczymy wtedy jaki następny krok.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
reklama
Do góry