reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dzien dobry.
U nas tez taki szarobury poranek. Zjadlam dwa herbatniki i zaliczylam wymioty.
Za to moja corka niejadek od wczoraj pobija rekordy jedzenia. Co chwile jest głodna, chyba jakis skok rozwojowy.

Co do witamin to mi gin polecil prenatal ale po kazdej tabletce wymiotuje. Sa tak wielkie i smierdzace ze nie moge dac rady...
Wasze sa male czy duze?

Co do zakupow to ja tez wstrzymuje sie do poznania plci choc strasznie mnie juz kusi zeby kupic cos bialego albo bezowego ☺
 
reklama
Hej dziewczyny
Współczuje z cukrzycą, niech wszystko się ułoży i nie uprzykrzy za bardzo ciąży :(
Teraz sporo dzieci choruje, w szkołach epidemie, moich rodziców tez rozłożyło, my musimy na siebie bardzo uważać.

Do do ciuszków i rzeczy dla maleństwa to oglądam i podoba mi się mnóstwo, chętnie bym już kupowała i urządzała pokój ale dzielnie walczę ze sobą i nie robię tego :D
Jedynie szyje, poszyłam juz troszkę rzeczy. Choć czuje że to dziewczynka liczę się z tym ze mogę się pomylić, wtedy uszyte babskie ciuszki pójdą na sprzedaż ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę Mama DHA tabletki są spore i bierze się je dwa razy dziennie, podobno jedne z lepszych ale cenowo za opakowanie około 50 zł :(

Kongusia cudowne przywitanie "szaroburo...herbatnik...wymioty" ciąża to taki radosny czas, współczuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mijaki te moje witaminy bierze sie raz dziennie ale dla mnie sa nie do przejscia... Nie wiem czy kupic inne.

Co do mojego poranka to one tak wygladaja ale zawsze moze byc gorzej. Niektore kobiety musza lezec...
 
Mijaki te moje witaminy bierze sie raz dziennie ale dla mnie sa nie do przejscia... Nie wiem czy kupic inne.

Co do mojego poranka to one tak wygladaja ale zawsze moze byc gorzej. Niektore kobiety musza lezec...
Oj może. Moja szwagierka tak wymiotowala ze przez półtora miesiąca leżała w szpitalu. Juz nie dawała rady chodzić była tak wykończona. Wyglądała jak anorektyczka.

oar83e3kwb829h8w.png

zem3df9hb2pkv46d.png
 
Wiecie co to ja właśnie postanawiam się spalić ze wstydu. Ja tu narzekam na duszności i nieprzespane noce a wy męczycie się strasznie. Moja mama ze mną w ciąży bardziej schudła niż przytyła, tez dałam jej w kość :(

Moje tabletki są spore i dwa razy dziennie ale powleczenia jest słodkawe i dobre. Podobno maje jeden z lepszych skład jeśli chodzi o wit D, olej, kwas foliowy , magnez i jod...czy to prawda nie wiem, sprawdzałam i porównywałam z innymi i fakt, nie trzeba nic dodatkowo łykać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez biore MAMA DHA ;) tez dwa razy dziennie.. no troche kosztuja... do tego dodatkowo lekarz kazał mi brać MagvitB6 moze dlatego, że sie skarżyłam na bóle brzucha wieczorami :)
 
Dziewczyny ja juz po wizycie :) z maluszkiem wszystko okej ma 6,02 cm :) kość nosowa i przeziernosc karkowa bez zastrzeżeń, przepływ w przewodzie żylnym prawidłowy, cztery komory serduszka widoczne, rączki i nóżki są :) serduszko bije 176/min, kosmówka w obrebie sciany tylnej w dnie, poza ryzykiem przodowania, ilosc wód też oki :)
Wg lekarza bardziej chłopak niz dziewczyna :) wiec chyba musze odpuscic rózowe szalenstwo:) no ale jeszcze zobaczymy za 1,5 miesiąca czy sie potwierdzi :D mimo wszystko sie ciesze, ze wszystko jest jak nalezy no i wiadomo synka bede kochac rownie mocno :)
 
reklama
Aaaaaale super wiesci!!!;) oby każda z nas wracała tylko z takimi;)
Czy jest tu jakas mamusia z Trójmiasta?
Naszła mnie ochota na faworki!!! Dzisiaj jedziemy do sklepu dla ciężarnych, moze sie obkupie troszke hihi a po powrocie usmaze faworki!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry