reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Cześć dziewczyny, ja co prawda z marca przyszła mamuśka, ale Was też podczytuję :-)

Tulę mocno te co straciły swoje maleństwa :-( Współczuję, nikt kto nie doświadczył pewnie i tak nie umie wczuć się w tą sytuację :-( Los jest niesprawiedliwy...

Co do wypłaty od pracodawcy to jeśli firma ma powyżej 20 pracowników to zawsze będzie kasa wypłacana od pracodawcy. Ja tak będę miała ;-)
 
reklama
Ale faaaajnie! Becia, musisz byc silna! Trzymamy,kciuki...
Mnie coraz mocniej boli,zab, chyba dzisiaj sie wybiore na pogotowie stomatologiczne... Mam wizyte u dentysty w sobote ale chyba nie wytrzymam:(
Boje sie zaszkodzić, ale skoro boli bardziej to stan zapalny zaszkodzi bardziej... Byla ktoras teraz na wizycie u dentysty? Beda mi, cos robic??

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny, ja co prawda z marca przyszła mamuśka, ale Was też podczytuję :-)

Tulę mocno te co straciły swoje maleństwa :-( Współczuję, nikt kto nie doświadczył pewnie i tak nie umie wczuć się w tą sytuację :-( Los jest niesprawiedliwy...

Co do wypłaty od pracodawcy to jeśli firma ma powyżej 20 pracowników to zawsze będzie kasa wypłacana od pracodawcy. Ja tak będę miała ;-)
Tak wlasnie tez pow
Cześć dziewczyny, ja co prawda z marca przyszła mamuśka, ale Was też podczytuję :-)

Tulę mocno te co straciły swoje maleństwa :-( Współczuję, nikt kto nie doświadczył pewnie i tak nie umie wczuć się w tą sytuację :-( Los jest niesprawiedliwy...

Co do wypłaty od pracodawcy to jeśli firma ma powyżej 20 pracowników to zawsze będzie kasa wypłacana od pracodawcy. Ja tak będę miała ;-)
To teraz juz wgl zglupialam moja mama w pracy ma powyzej 20 pracownikow kobieta byla na l4 1 msc dostala od pracodawcy pozniej przejal ja zus
 
Tak wlasnie tez pow

To teraz juz wgl zglupialam moja mama w pracy ma powyzej 20 pracownikow kobieta byla na l4 1 msc dostala od pracodawcy pozniej przejal ja zus
Dlatego najlepiej dowiedz się ze źródła :)

ckai43r886icswaj.png
 
To teraz juz wgl zglupialam moja mama w pracy ma powyzej 20 pracownikow kobieta byla na l4 1 msc dostala od pracodawcy pozniej przejal ja zus
poważnie ? to nie mam pojęcia, mi tak księgowa tłumaczyła... najlepiej dowiedzieć się u źródła. Ja pracuję w budżetówce może to też ma jakieś znaczenie...
 
Jestem przerażona ze kobiety moga popierać nowa, zaostrzająca ustawę o aborcji. Tak czytałam ją i powiem tak: jest nieludzka! Nie będę zagłębiać się w kwestie aborcji samej w sobie ale ta ustawa zakazuje wszelkich badań prenatalnych, Zakazuje usuwania jakiejkolwiek ciąży - nawet pozamacicznej! A taka zagraża życiu kobiety. Albo ciąża z gwałtu? Serio.. Chciałabyś pójść do więzienia za to ze poronilas? Ok, moze nie odrazu do więzienia- ale po poronieniu będziesz musiała wyjaśnić i wytłumaczyć jak do tego doszło i czy przypadkiem nie doprowadziłam do tego celowo. Jestem ciekawa czy przy takiej tragedii miałaby na to siły jakakolwiek kobieta.
Ja mam ciąże zagrożona, mam tylko kilkanaście procent, ze ja donoszę. Lekarz powiedział mi wprost, ze tragedia moze wydarzyć sie nawet w 3 trymestrze. Chce i pragnę tego dziecka ponad wszystko. Ale jestem całym sercem przeciwna nowej ustawie- bo ogranicza ona prawa kobiet, zagraża naszemu życiu i jestem oburzona, ze w europejskim kraju w ogole moze byc cos takiego poddawane dyskusji! I to bez przeprowadzenia referendum w tej kwestii.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To chyba czytając zapomniałaś o czytaniu ze zrozumieniem ;) przytocz proszę w którym miejscu w ustawie napisane jest, ze zakazuje wykonania jakichkolwiek badań prenatalnych, usuwania ciąży pozamacicznej, ze pójdę do więzienia za poronienie (Haha czeka mnie wiezienie- raz poroniłam). Takich herezji odechciewa mi sie czytać i dyskutować na takim poziomie bo najwidoczniej projektu ustawy nawet w ręku nie miałaś, a udowadniasz to wlasnie takimi argumentami :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba czytając zapomniałaś o czytaniu ze zrozumieniem ;) przytocz proszę w którym miejscu w ustawie napisane jest, ze zakazuje wykonania jakichkolwiek badań prenatalnych, usuwania ciąży pozamacicznej, ze pójdę do więzienia za poronienie (Haha czeka mnie wiezienie- raz poroniłam). Takich herezji odechciewa mi sie czytać i dyskutować na takim poziomie bo najwidoczniej projektu ustawy nawet w ręku nie miałaś, a udowadniasz to wlasnie takimi argumentami :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cały artykuł 2 ustawy ;) pozdrawiam serdecznie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry