reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

:( eh... wolalabym nie byc swiadoma tego,ze to tak czeste zjawisko... strata malutkiego dzidziusia.. niepokoje sie bardziej jeszcze :(( biedne dziewczyny, wspolczuje im.. ale tez boje sie,ze jeszcze na mnie trafi :( a ja juz tego malutkiego czlowieczka tak pokochałam :( nie chce sie z nim rozstawac..
 
reklama
Pewnie że nie powinnyśmy się zamartwiać ale jak tu się nie martwić po takich wiadomościach... jestem w szoku jak szybko z szczęścia może stać się smutek... trzymam za nas wszystkie mocno kciuki by nasze maleństwa przetrwały do samego końca!
 
Maes - ja brałam profilaktycznie. Przy 2 probach odstawiania zaczelam plamic, wiec biore dalej.

Rene - a nie robi Ci sie jakis syfek glebiej?

April - za to po porodzie beda rosnąć wolno (na piczce i nogach mialam bardzo rzadkie i cienkie wlosy) i te, które normalnie by sie gubily teraz zostana na sile zatrzymane przez zmieniona gospodarke hormonalna i masowo wypadna ok. 3 mies. po porodzie...


Lucy - :( :( Tule...


Na forum mam z pazdziernika 2014 az 15 mam zglosilo strate :(
Ja wiem o 6 znajomych z reala, ktore znam osobiscie, ktore straciły ciaze. Mysle, ze tak naprawdę mniejsza czesc o tym mowi :( Kiedys tez na pewno byly poronienia, ale kiedys nie bylo takiej swiadomosci, nie bylo netu, bylo tabu. Czesc kobiet myslala, ze to spozniony okres pewno. Za to teraz na pewno mamy lepsze srodki pomagajace utrzymac ciaze na kazdym etapie. Na pewno plemniki, organizmy kobiet, środowisko sa slabsze i to chyba tez ma wplyw...
 
Lucy przykro mii...
Przed chwilą słuchałam jakiejs informacji na fejsie i kobitka wypowiadała sie ,ze 60% ciąż konczy sie poronieniem we wczesnej fazie(nie mówiła do którego tyg),a póżniej jeszcze 25%.Przeraża mnie to.A słyszłyście, że jutro mają głosować za zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej a w niej sa jakieś zapisy o kobietach ,które poroniły?że mają być wzywane do prokuratury ,aby się tłumaczyć ,że nie chciały stracić ciąży?że nie było to zamierzone działanie? To juz paranoja chyba!
 
Nie wiem na 100%,dopiero dziś mi wpadło w oko.Jakiś prof. podobno znany lekarz wypowiadał się jeszczeże mają zostać zaostrzone przepisy co do ingerencji w płod wbrzuchu matki.Mówił,że on teraz nie bedzie się narazał na 3 lata więzienia bo prokuratura może mu zarzucić chęć uśmiercenia dziecka w momencie ,gdy będzie próbował ratować je i jego matke.(chodzi o leczenie w łonie matki-jeśli w wyniku operacji dziecko np umrze)Było jeszcze coś ciąży pozamacicznej,..ale dokładnie nie pamiętam.Co do poprzedniego wątku to dobrze zrozumiałaś,że zamiast wsparcia ,kobiety będą musiały sie tłumaczyc ze strasznej tragedii jaka je spotkała
Chętnie bym go tu wstawiła bo mnie mocno zbulwersował!
 
reklama
Do góry