reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...
.............nie wierzę.. bardzo mi przykro [emoji20][emoji20][emoji20]

3jgxsek2cju1kis7.png
 
reklama
April, prawie 9ty. Niestety. Dziś miałabym 10tc1d. Ciężko mi wyrazić słowami, jak się czuję. Po prostu mam nadzieję, że już żadnej z Was to nie spotka.

...bardzo mi przykro...:(
To niesprawiedliwe ...co się dzieje z tymi naszymi kwietniowymi maleństwami w innych miesiącach nie widzę tylu strat...
Lucy :( trzymaj się, niech przychodzi teraz tylko dobre ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze jak którąś spotka takie nieszczęście czuję się... źle :( Nigdy nie wiemy co się może stać... I to jest straszne!

ckai43r886icswaj.png
 
...bardzo mi przykro...:(
To niesprawiedliwe ...co się dzieje z tymi naszymi kwietniowymi maleństwami w innych miesiącach nie widzę tylu strat...
Lucy :( trzymaj się, niech przychodzi teraz tylko dobre ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może nie jesteśmy tego świadome. Ja bym się chyba lepiej czuła, gdybym pojawiła się na forum w połowie ciąży, trochę żałuję... No, ale z drugiej strony w każdej chwili może się coś stać i nic się na to nie poradzi [emoji45]

ckai43r886icswaj.png
 
Może nie jesteśmy tego świadome. Ja bym się chyba lepiej czuła, gdybym pojawiła się na forum w połowie ciąży, trochę żałuję... No, ale z drugiej strony w każdej chwili może się coś stać i nic się na to nie poradzi [emoji45]

ckai43r886icswaj.png
Kochana ja po wiekszej połowie ciąży straciłam Synka. Tak na prawdę nie wiemy kiedy może coś się wydarzyc, trzeba myśleć pozytywnie bo ciągle myślenie czy coś jest nie tak tylko zrobi nam gorzej bo zaczniemy shizowac. Wierzę że nie będzie więcej takich wiadomosci. Musimy być silne dla naszych maluszkow.

3jgxsek2cju1kis7.png
 
Nie wiem...zastanawiam się czy to kwestia czasu, środowiska, k...a nie wiem czego ... Nie było kiedyś tak, moi znajomi wszyscy z dziećmi, dziewczyny nie miały poronień, nikt nie tracił dzieci ... Na forum 10 lat temu tak nie było....
Teraz wszystkie panikujmy jak cycki nas przestają bolec bo to zły znak, ze serduszko przestało bić ...kiedyś moje znajome cieszyły się ze mdłości znikają ze juz odsapną, żadna z nich nie myślała ze coś nie tak .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, wpadłam tylko, żeby się pożegnać. Dziś byłam na badaniu - serduszko mojego dziecka nie bije już od tygodnia. Czekam na poronienie samoistne do niedzieli, jak nie będzie, to w poniedziałek na łyżeczkowanie. Życzę Wam spokojnych ciąż i mam nadzieję, że jestem już ostatnia...
Strasznie smutne wieści... :sad::sad:
Tak mi przykro...
 
reklama
Dokładnie nie wiem co się dzieje, w moim otoczeniu jedna koleżanka miała wywoływane poronienie w 10tygodniu bo serduszko przestało bić, moja kuzynka miała wywoływany poród w 9 miesiącu ciąży bo także serduszko przestało bić, Sąsiadka w 24 tygodniu..

hchy3e3k9yjb23r2.png
 
Do góry