reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ale mam dziś dzień jedyne co mogę jeść to tosty z dżemem truskawkowym i cały czas chce mi się ryczeć ...jak w kiepskiej komedii...z synem ciąża była łatwiejsza :)... I tak jak pisałyście mi tez pamiec szwankuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś odczuwam cały czas ból w brzuchu i jestem bez siły... niedawno spałam dwie godziny i najchętniej znów bym poszła spać. Co za dzień... dobrze że rano zdążyłam ogarnąć mieszkanie i ugotować ekspresowy obiad.
 
reklama
Mnie też dzisiaj brzuch pobolewa, czasami w jajniku albo gdzieś obok [emoji14] Tłumacze sobie to tym, że dzidziuś rośnie, w końcu będzie większy i większy, więc i miejsce też musi mieć :)

ckai43r886icswaj.png
 
Dokładnie, o poronieniach się nigdzie nie mówi, dopiero jak dotyczy to nas okazuje się że co 3 koleżanka poronila... U nas z pierwszą ciążą nie było problemu pierwszy cykl starań i ciąża. Od stycznia powiedzieliśmy sobie ze zaczynamy się starać i co pierwszy cykl i znowu ciąża tylko radość trwała kilkanaście godzin beta odpowiadała młodej ciąży ok. 3 tygodnie wieczorem zaczęłam krwawic, dwa dni później beta 0, poronilam samoistnie ciąża jak się okazało biochemiczna gdyby nie wtedy to do 10 tygodnia poronilabym napewno... Teraz się cieszę że stało się to tak szybko mniejszy ból... Teraz ciąża trzecia i co pół roku starań, miałam już dość zaczęłam mega schizowac przy każdym terminie miesiączki testy ciążowe. W czerwcu sobie odpuściłam, zaczęłam dbać o siebie, więcej wychodzić na miasto/babskie noce i co udało się, najwyraźniej mój organizm potrzebował luzu :)

2fwa3e3knqytd1p8.png
dqpr3e5ew75wg1jw.png
Ja się starałam o 2 dziecko 14 miesięcy.....Teraz mnie ludzie wnerwiają, bo mówią że się skusiłam na 500+
 
A ciąża to taki piękny czas w naszym życiu :D ;)
Fajnie ze jesteście
Choć nie lubię tych strachów na forum ;)
Dziś mi maź zrobił przykrość i nie mogę się na niego patrzeć, choć teraz się stara i staje na głowie i tak mam ochotę go udusić.

Tak wam zazdroszczę tych zdjeć usg maleństw, nie mogę się doczekać mojego.

Wiecie ze jak nasze maleństwa się urodzą zaraz bedą wakacje. Juz się zastanawiam jak je ogarnąć szczególnie ze mogę duża cześć być sama z trojka, dwa dzikie zwierzaki i maleństwo
A jak wy myślałyście o tym ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mam dziś dzień jedyne co mogę jeść to tosty z dżemem truskawkowym i cały czas chce mi się ryczeć ...jak w kiepskiej komedii...z synem ciąża była łatwiejsza :)... I tak jak pisałyście mi tez pamiec szwankuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
aaaa nie straszcie z ta pamiecia :D bo co to bedzie jak niedlugo musze na uczelnie wracac i zakuwać ;d juz sie boje..a mnie straszzyło pare osób ''maslanym ciazowym mozgiem '' haha :D kurczee...
 
co do dnia dzisiejszego to ja leze prawie caly w lozeczku... troszke mnie kłuje brzuch i mi niedobrze bo... w domciu robili swojską wędzoną kiełbase..mimo,ze nie przepadam za kielbasa to taka swiezutka ciepłą zawsze lubiłam.. a teraz... teraz to sam zapach mnie odrzuca a najgorsze jest,ze zamknieta w pokoju nawet czuje :< fuj.. chyba nie odrzuca mnie od zadnego miesa tak jak od mielonej swinki :<
 
Z ta pamięcią jest kiepsko :D
Też mam bóle podbrzusza i jajników, po badaniu wszystko było ok. Wszystko się w nas zmienia, przesuwa i robi miejsce żeby z maleństwa rósł zdrowy duży człowiek.
Jak powiedziała mi lekarz, jeśli nie jest to bardzo duży ból lub skurcze , jest to naturalne :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ciąża to taki piękny czas w naszym życiu :D ;)
Fajnie ze jesteście
Choć nie lubię tych strachów na forum ;)
Dziś mi maź zrobił przykrość i nie mogę się na niego patrzeć, choć teraz się stara i staje na głowie i tak mam ochotę go udusić.

Tak wam zazdroszczę tych zdjeć usg maleństw, nie mogę się doczekać mojego.

Wiecie ze jak nasze maleństwa się urodzą zaraz bedą wakacje. Juz się zastanawiam jak je ogarnąć szczególnie ze mogę duża cześć być sama z trojka, dwa dzikie zwierzaki i maleństwo
A jak wy myślałyście o tym ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mama zawsze daje radę! [emoji16] Jakby facet miał tyle na głowie to by się już na samym początku załamał [emoji23]

ckai43r886icswaj.png
 
reklama
Moja corka tez spi z nami... Ale mamy w planach ja przełożyć niedługo do swojego lozeczka które bedzie stalo obok naszego lozka... Nie damy rady spac z dwojka maluszkow choc lóżko mamy duże... Boje się tej separacji bo coreczka jest strasznie do mnie przywiazana... A wole to zrobić przed narodzinami Malenstwa
Co prawda moja córa od początku spała osobno, w swoim łóżeczku...ale kiedyś miała kryzys i do nas się wciskała co wieczór. Najlepszy sposób na pozbycie sie dziecka z łóżka małżeńskiego to kupić dziecku wypasioną pościel, nowe fluo naklejki na ścianę i śliczną lampkę nocną :)
 
Do góry