reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Nie przejmuj się, ja mam powtórke z rozrywki, czyli ogromną chcicę od początku12 t.c :D
Ooo, to jest nadzieja, że i mi się zachce [emoji23]

ckai43r886icswaj.png
 
moj sie czasem foszy o brak seksu bo kiedys to 2 razy dziennie było takim minimum a teraz cóż posucha xD żal mi go troche... niby stara sie to zrozumiec,ze czesto mi niedobrze albo mnie boli brzuch... ale jak mnie zaczepia i mowie mu NIE to widze jego miny :D a tak poza tym na moje jęczenie i narzekanie na inne tematy dzielnie znosi...
Ja też nie mam zupełnie ochty na jakiekolwiek pieszczoty... jeszcze nasza koleżanka na opowiadała jemu że kobiety w ciążę mają większy popęd a u mnie narazie zerowe i trochę się rozczarował. Mówię mu że póki się czuję jak teraz to niestety musi to dzielenie znosić, może w 2 lub 3 trymestrze będzie lepiej... :-p
 
Maes

Ja też odstawiłam luteine dokładnie w tym.samym czasie co Ty. Dokladnie tydz temu to było. Lekarz powiedział ze nie ma sensu brać. Tez nie byłam za tym ale stwierdziłam ze go posłucham. Poki co nic niepokojącego się nie dzieje i mam nadzieje ze tak zostanie.

Hm, to moze coś w tym jest :)
Chyba tak jak mówi April7 skonsultuje to z innym lekarzem :)
Dzieki dziewczyny!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wstałam rano i niby wszystko było ok. to co zwykle mdłości a tak od 2 godzin boli mnie brzuch... tak jakbym miała zakwasy, ciężko mi się schylać... myślę że dzidzia zaczyna się rozpychać :laugh2: mam nadzieję że tak jest jak myślę... przeważnie brzuch boli mnie w nocy a tu niespodzianka teraz nawet i w dzień...
Mnie też brzuch boli w nocy najczęściej i już myślałam że cos nie tak, bo to trochę dla mnie dziwne że w dzień nic
 
Ale mam dziś dzień jedyne co mogę jeść to tosty z dżemem truskawkowym i cały czas chce mi się ryczeć ...jak w kiepskiej komedii...z synem ciąża była łatwiejsza :)... I tak jak pisałyście mi tez pamiec szwankuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam dosyć momentami.. szlag mnie trafia przez zawroty głowy i to ze jestem wypompowana cały dzień, nie mam siły na nic
 
Dziewczyny, moze Wy mi jakoś doradzacie :) jestem po jednym poronieniu dlatego profilaktycznie lekarz przepisał mi luteinę. Wczoraj byłam na kolejnej wizycie i powiedział, ze moge ja odstawić (11t5d). Na ulotce czytałam, ze wskazania sa aby brać znacznie dłużej, na forach i w opinii innych lekarzy tez wyczytałam, ze powinno sie brać dłużej. Osobiście nie uważam, ze biorąc ja moze stać mi sie coś złego ale w momencie kiedy przestane juz tak. Juz sama nie wiem co robić...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi gin kazał brać luteine profilaktycznie przez 2 tyg a tydzień przed wizytą odstawić. W poprzedniej ciąży bralam ja od 7tc do 35 tc
 
reklama
Dziewczyny a ja mam inne pytanie. 12 tc i boli mnie w tym miejscu (wstawiam nizej rysunek, ból mniej wiecej gdzie ta kropka). Nie jest to tragiczny ból ,czesto tylko jak dotykam i chodzę ale co to jest. Nie jest to zadne kłucie w środku tylko raczej siniakowy ból. Moze pomożecie?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A byłaś ostatnio na depilacji? Moze wrósł Ci sie włos i masz guzka zapalnego


0d1yrjjgdubgvxu4.png

w5wqio4py03s1fij.png
 
Do góry