reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dziewczyny wróciłam z usg:)
zobaczyłam 6,17cm Mojego Szczęścia:)
Wszystko jest na swoim miejscu, serducho łomotało pięęęęęęęknie:) przezierność, przepływy ok! :)
Krew pobrana do Testu Pappa, wyniki za tydzień.
Co do płci to zapytałam, czy jest za wcześnie na określenie. pani dr mówi, że za wcześnie a potem dodała:
"Chyba chłopak, ale proszę się nie nastawiać, bo to równie dobrze może być łechtaczka" :p
Więc generalnie się nie nastawiam hehe choć chodzi mi po głowie teraz "chłopak, chłopak, chłopak" :)
Potwierdzony wiek ciąży 12t 4d - tak jak ostatnio tydzień starsza:) W związku z tym zaktualizowałam suwaczek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak jak juz wspomnialam bede miec badanie ptenatalne 27 wrzesnia i tak się teraz zastanawiam... Bo Pani przez tel powiedziala żeby przed badaniem pobrac krew... Hmmm... I nie muszę być naczczo... Myślałam że na takie badanie usg wystarczy tylko przyjsc i już.... Jak to w koncu jest?
 
Tak jak juz wspomnialam bede miec badanie ptenatalne 27 wrzesnia i tak się teraz zastanawiam... Bo Pani przez tel powiedziala żeby przed badaniem pobrac krew... Hmmm... I nie muszę być naczczo... Myślałam że na takie badanie usg wystarczy tylko przyjsc i już.... Jak to w koncu jest?

Bo generalnie jak się mówi badania prenatalne to z reguły tylko usg z pomiarami. Może masz mieć jeszcze dodatkowo testy z krwi Pappa?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny siedzę w poczekalni. Stres na maxa. Jeszcze zaczął mnie dość mocno bolec brzuch jak na okres. Psychika wysiada.
 
reklama
No faktycznie ktoś zawsze zaczyna... to napewno w rodzinie było wielkie zdziwienie, fajnie podwójne szczęście... ale nie wiesz czy jedno czy dwu- jajowe ?
Dwujajowe a więc jak się jeszcze parka trafi to będzie idealnie ale z każdego będziemy szczęśliwi wazne by byly zdrowe długo czekaliśmy.wcześniej dwa aniołki straciliśmy [emoji20]

12 tydzień
 
Do góry