reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Dopóki nie masz pewności to wszystko jest takie proste a jak już naprawdę człowiek realizuję że to się dzieje naprawdę i są dwie kreski jest test krwi to nie może uwierzyć w swoje szczęście... ja niestety we wczesnej ciąży bardzo źle się czułam... zgaga i ciągłe zmęczenie.. spałam po 16 godzin. Teraz większa moc ale za to zgaga i mdłości przez prawie cały dzień...
Nic tylko współczuć... Oby wszystko szybko minęło... Mówi się, że ciąża to taki piękny okres w życiu :D:D:D
 
reklama
Nic tylko współczuć... Oby wszystko szybko minęło... Mówi się, że ciąża to taki piękny okres w życiu :D:D:D
Zawsze sobie to inaczej wyobrażałam... czasami narzekam na mdłości zgagę itp ale szczerzę wiem co za tym stoi i dlatego warto i takiego zdania jest chyba każda z nas... choć mam małą nadzieje że po 1 trymestrze będzie trochę lepiej... zawsze mówiłam że będę się ładnie ubierać w ciąży, robić makijaż a siedzę w luźnych dresach żeby mnie gumka nie uwierała bez makijażu i wystylizowanej fryzury :laugh2:
 
Witam i gratuluje bliźniaków, niespodzianki chodza parami hehehehehe
Ja dzisiaj śpiąca, ale to chyba przez pogode- pochmurno.. mdlosci juz mi ustąpiły, głód nie xD piersi bola dalej, jednego dnia dotknąć sie nie da.. Brzuch czasami pobolewa..
W pon wizyta i juz nie mogę sie doczekac! Jutro, idę na badania z rana, co wyniki beda do poniedzialku! :) i wtedy umawiam sie na badana penetralne.. Zaczynam 9 tydz, jeszcze 3!,bedzie dobrze? Musi!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Witam i gratuluje bliźniaków, niespodzianki chodza parami hehehehehe
Ja dzisiaj śpiąca, ale to chyba przez pogode- pochmurno.. mdlosci juz mi ustąpiły, głód nie xD piersi bola dalej, jednego dnia dotknąć sie nie da.. Brzuch czasami pobolewa..
W pon wizyta i juz nie mogę sie doczekac! Jutro, idę na badania z rana, co wyniki beda do poniedzialku! :) i wtedy umawiam sie na badana penetralne.. Zaczynam 9 tydz, jeszcze 3!,bedzie dobrze? Musi!

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
U mnie mdłości to się zaczęły dopiero niedawno jestem teraz 9+0 więc zaczęty 10 tydzień... i na początku mi się zdawało że mam mdłości a to z tydzień temu dopiero poczułam co to prawdziwe mdłości... nie wyobrażam sobie wstać rano do pracy bo jakoś w nocy i nad ranem u mnie jest najgorzej...
Ale każde usg rekompensuje takie złe samopoczucie.. trzymam kciuki bo poniedziałek już tuż tuż
 
Dziewczyny 22 mam wizyte u mojego gin a 27 badania prenatalne! Ale mam stresa, modle się żeby wszystko było dobrze. Plus taki ze mam 26 lat i badania prenatalne ze skierowaniem za darmo bo miałam wczesniejsze poronienia i dlatego. Jetem teraz w 11t 5d. Nawet nie przypuszczałam ze w ciąży będę przeżywać takie stresy...
 
Przepraszam za głupie pytanie ale po ilu poronieniach trzeba byc zeby lekarz skierował na takie badania? Czy puste jajo tez się liczy? Nie interesowałam sie tym tematem bo myślałam ze mnie to nie dotyczy...
 
Ja mam termin u gina na 04.10. a badania prenatalne dopiero 17.10. więc jeszcze trochę muszę poczekać... już bym chciała być po i żeby wszystko było w porządku...
To jest moja pierwsza ciąża mam 30 lat i sama za badania płacę...
 
reklama
Przepraszam za głupie pytanie ale po ilu poronieniach trzeba byc zeby lekarz skierował na takie badania? Czy puste jajo tez się liczy? Nie interesowałam sie tym tematem bo myślałam ze mnie to nie dotyczy...
Ja mialam 2 poronienia i nawet nie wiedzialam że coś takiego przysluguje... To dobra wola mojego gina ze sam od siebie dał mi skierowanie więc w sumie nie wiem jak to jest...
 
Do góry