reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
A ja wczoraj miałam taki wspaniały dzień, a dzisiaj znów nerwy :(.
Wczoraj lekarz się zgodził, abym wróciła do pracy. W nocy nie mogłam spać, a w pracy dostałam plamienia :(:(.
Teraz siedzę i czekam u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok :)
 
Dziewczyny wróciłam z usg:)
zobaczyłam 61,7cm Mojego Szczęścia:)
Wszystko jest na swoim miejscu, serducho łomotało pięęęęęęęknie:) przezierność, przepływy ok! :)
Krew pobrana do Testu Pappa, wyniki za tydzień.
Co do płci to zapytałam, czy jest za wcześnie na określenie. pani dr mówi, że za wcześnie a potem dodała:
"Chyba chłopak, ale proszę się nie nastawiać, bo to równie dobrze może być łechtaczka"[emoji14]Więc generalnie się nie nastawiam hehe choć chodzi mi po głowie teraz "chłopak, chłopak, chłopak" :)
Potwierdzony wiek ciąży 12t 4d - tak jak ostatnio tydzień starsza:) W związku z tym zaktualizowałam suwaczek:)
Świetne wieści!!! [emoji2]
 
Już jestem po. Pierwsze pytanie jakie mi lekarka zadała czy bolą mnie piersi nadal.... Dziwne bo raz bolą raz nie i lekarz tym się sugeruje.. Na usg było wszystko ok. Dzidzia ma 1.92 cm a serduszko bije 180 na min. Lekarka twierdzi że może być to moje odczucie braku bolesnosci brzucha wynikiem zmniejszenia dawki luteiny. Dobrze ze tylko zmniejszylam a nie odstawilam jak mi lekarka kazała wcześniej bo może i bym straciła maleństwo. Mam zwiększyć dawkę i odpoczywać. I oczywiście myśleć pozytywnie.... Nawet nie wiecie jak mi ulzylo jak zobaczyłam mały punkcik z bijacym serduszkiem.
Dobrze że nie posluchalas wcześniej tego lekarza i zmniejszyłas tylko dawkę luteiny, no i jak tu ufać lekarza :/ ale cieszę sie bardzo że wszystko dobrze
 
A ja wczoraj miałam taki wspaniały dzień, a dzisiaj znów nerwy :(.
Wczoraj lekarz się zgodził, abym wróciła do pracy. W nocy nie mogłam spać, a w pracy dostałam plamienia :(:(.
Teraz siedzę i czekam u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok :)
Mocne kciuki!!! Teraz niech lekarz da Ci l4!!!
 
A ja wczoraj miałam taki wspaniały dzień, a dzisiaj znów nerwy :(.
Wczoraj lekarz się zgodził, abym wróciła do pracy. W nocy nie mogłam spać, a w pracy dostałam plamienia :(:(.
Teraz siedzę i czekam u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok :)

Oj wiem co przezywasz. Napewno będzie wszystko dobrze. Może jesteś teraz w terminie miesiączki? Ja się boję że za tydz. Też zaplamie bo wypadała by mi tak miesiączka. Będzie dobrze musi być już zostaniemy wszystkie tu do końca i będziemy się z tego wszystkiego śmiać.
 
reklama
A ja wczoraj miałam taki wspaniały dzień, a dzisiaj znów nerwy :(.
Wczoraj lekarz się zgodził, abym wróciła do pracy. W nocy nie mogłam spać, a w pracy dostałam plamienia :(:(.
Teraz siedzę i czekam u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok :)
Bądź dobrej myśli... napewno będzie ok. ja też już raz miałam plamienia i okazało się że to stara krew i wszystko było ok.
 
Do góry