reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Moja gin chciala mi dać skierowanie na jakies badania na nfz. Miałam przyjść w piatek. Bylam ale jej nie bylo... I badania pewnie będę musiała zrobic prywatnie. Ale jakie... Nie wiem...
 
Ja też mam często problem z brzuchem, w nocy czasem budzi mnie ból a czuje że to jelita i żołądek a nie dzidzia... czuję się wtedy jakbym miała kamienie w jelitach... a z gumką mam też identycznie ciągle ją obniżam pod podbrzusze żeby nie uwierała a w moich ulubionych dżinsach muszę odpinać guzik :laugh2:
Też mnie bolą jelita i żołądek, wymiotujesz? Jak sobie z tym radzisz? Na chwile pomaga mi ciepła herba i za jakiś czas jest to samo. Myślałam o probiotyku, może pomógłby w pracy jelit hmmm

 
Też mnie bolą jelita i żołądek, wymiotujesz? Jak sobie z tym radzisz? Na chwile pomaga mi ciepła herba i za jakiś czas jest to samo. Myślałam o probiotyku, może pomógłby w pracy jelit hmmm

Ja biorę lacidofil i o dziwo nie mam porannych mdłości odkąd go biorę :) Nie wiem, czy ma związek z tym, ale może... :)

ckai43r886icswaj.png
 
Hej Laseczki,

Ledwo Was narobiłam tyle stron do czytania [emoji6]
Witam nowe mamy, fajnie ze jest nas coraz więcej i mamy mamę bliźniaków na forum super[emoji6]

Ja w pierwszej ciąży miałam usg gen dopochwowe teraz czuje ze tez tak będzie, co do płci chciałabym córeczkę do parki ale wiadomo najważniejsze aby było zdrowe i przeczucie hmmm po cichu liczę na księżniczkę [emoji6]
Przy synku gin na pierwszym usg genetycznym powiedziała ze synek i tak zostało i moje przeczucie się sprawdziło.
Czuje się dobrze dolegliwości jakieś są ale do zniesienia ,myślę pozytywnie większe doly miałam przy końcówce ciąży

 
reklama
Do góry