reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Ja mam takie uczucie jakby coś w środku było i momentami czuje jakby naciskamy na pęcherz lub na szyjke. Ale ja mam tam taki masz masz że normalnie czuje się wyjatkowa hehe. Inna od wszystkich. Pamiętam jak po 12 tyg. Miednicy zaczęła mi się rozciagac to był ból. Jakby ktoś mnie rozrywal tam. Mam nadzieję że tym razem będzie lepiej.
A powiedzcie dziewczyny może któraś z was się orientuję jak to jest z torbieli w piersiach przy ciąży. Ja mam w każdej ale malutkie około 6 mm. I do tego teraz jeszcze znaleźli miesniaka też mały 1 cm. Nic na ten temat nie wiem i boję się czytać bo jak zwykle tylko się zdoluje.
Ja tez mam torbiele w piersi i gin powiedział ze to nic groznego. Powinny same z czasem zniknąć.

 
reklama
niunius - bardzo przykro....tyle dziewczyn stąd już nie pisze, bo potraciły dzieciątka...ech :( Ale pamiętaj, na to nie mamy wpływu. Tak się po prostu czasem zdarza...

Dziewczyny, czy Wy też dostałyście zakaz seksu do 12 tc? o_O bo ja przez to plamienie mam odradzany. Już druga lekarka tak powiedziała... no więc posucha :-( :(

Ja cała ciąże z córka miałam zakaz bo miałam plamienia a potem szyjka zaczęła mi sie skracać i musieli mi założyć szew :/
Teraz tez mamy zakaz chociaż nic sie narazie złego nie dzieje ale z uwagi na wcześniejsze problemy lekarka stwierdziła ze lepiej nie ryzykować :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ela - no wlasnie to tak z glodu sie robi, czyli jak cukier spada. To jest takie subiektywne drzenie jakby od srodka.
Ja mialam niedocukrzenie po tescie obciazenia glukoza. Minely te 2 godz, ja ciagle na czczo, poszlam do marketu i nagle czuje drzenie w srodku, zlalo mnie zimnym potem. Dobrze, że wiedzialam co to.


Niunius - :( :( :( :(


A czy czujecie bol od nacisku rosnacej macicy w pochwie lub odbycie? Ja czasem czuje i zastanawiam sie czy to fizjologiczne czy to moja obnizona macica mi robi takie atrakcje.

Ja czuję taki ból codziennie :( zawsze bardzo się boję i szybko się kładę, ale czytałam, że to normalne
 
Witajcie Dziewczyny :) ja wczoraj w nocy dojechalam do Niemiec. Bardzo dobrze znioslam podróż :) nic mnie nie bolało, nie spinalo więc chyba wszystko jest ok. Kilka razy tylko poczulam delikatne klocie w jajnikach ale coś tam się chyba musi dziać bo dziś zaczął się 11 tydzień :) byle do przodu. Odnośnie mycia zębów to ja za każdym razem wymiotuje... Ledwo wkładam szczoteczke do budzi, no ale o zeby trzeba dbać, to bardzo ważne. Zaraz zaczne nadrabiac to co napisalyscie od wczoraj. Normalnie idziecie jak burza! :)
 
Moja znajoma miała badania ptenatalne te na zespoly i wyszło że dziecko ma zespol Downa, była jeszcze u 4 roznych lekarzy i kazdy to potwierdził więc zdecydowala się na to badanie z krwi i tam też wyszło ze nie jest najlepiej. Myslala o aborcji bo w takim wypadku jest to legalne ale na badania z krwi musiala czekać jakies 2 tyg i było już za późno na ewentualne usuniecie ciąży. Dziewczyna urodzila zdrowiusienkie dzieciatko! Tak że z tymi badaniami roznie bywa. Ale najciekawsze jest to że w takich wypadkach człowiek wszędzie szuka ratunku, dziewczyna raczej malo religijna a za namową kolezaki wybrala się na tzw msze o uzdrowienie i uwolnienie, być może to był cud :)
 
niunius - bardzo przykro....tyle dziewczyn stąd już nie pisze, bo potraciły dzieciątka...ech :( Ale pamiętaj, na to nie mamy wpływu. Tak się po prostu czasem zdarza...

Dziewczyny, czy Wy też dostałyście zakaz seksu do 12 tc? o_O bo ja przez to plamienie mam odradzany. Już druga lekarka tak powiedziała... no więc posucha :-( :(
My dostalismy przykazanie zeby delikatnie, niezbyt gleboko i nie za czesto.

Chęci do pracy 0. Najchetniej bym sie położyła spać a tu jeszcze 4 godz.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczyny :) ja wczoraj w nocy dojechalam do Niemiec. Bardzo dobrze znioslam podróż :) nic mnie nie bolało, nie spinalo więc chyba wszystko jest ok. Kilka razy tylko poczulam delikatne klocie w jajnikach ale coś tam się chyba musi dziać bo dziś zaczął się 11 tydzień :) byle do przodu. Odnośnie mycia zębów to ja za każdym razem wymiotuje... Ledwo wkładam szczoteczke do budzi, no ale o zeby trzeba dbać, to bardzo ważne. Zaraz zaczne nadrabiac to co napisalyscie od wczoraj. Normalnie idziecie jak burza! :)

A ja zctsgo powodu kupiłam sobie pastę Ziaja waniliowo-coś tam :) I teraz daję radę. Oczywiście Szymonek zaraz się pod nią podłączył :)
 
Moja znajoma miała badania ptenatalne te na zespoly i wyszło że dziecko ma zespol Downa, była jeszcze u 4 roznych lekarzy i kazdy to potwierdził więc zdecydowala się na to badanie z krwi i tam też wyszło ze nie jest najlepiej. Myslala o aborcji bo w takim wypadku jest to legalne ale na badania z krwi musiala czekać jakies 2 tyg i było już za późno na ewentualne usuniecie ciąży. Dziewczyna urodzila zdrowiusienkie dzieciatko! Tak że z tymi badaniami roznie bywa. Ale najciekawsze jest to że w takich wypadkach człowiek wszędzie szuka ratunku, dziewczyna raczej malo religijna a za namową kolezaki wybrala się na tzw msze o uzdrowienie i uwolnienie, być może to był cud :)
Taki przypadki przerażają bo dziewczyna napewno sie bardzo denerwowala do samego konca.
Ja nie wiem co bym zrobila gdybym dowiedziala sie że dziecko jest chore. Pewnie zależało by co to za wada.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja s
alela - bardzo współczuję. Będzie lepiej...może nie do 16 tc ale najczęściej po 10 tc dziewczynom mija.

Ja dziś odrobinę mniejsze mdłości. Przyszedł zamówiony krem przeciw rozstępom - Mustela. A Wy się czymś już smarujecie?
Ja się smaruje naturalnym olejkiem ze słodkich migdalow. Czytalam w książce o ciazy ze kobiety pilecaja ten produkt jako jeden z lepszych, a że jest w 100% naturalny to nie martwie się ze coś złego przenika do krwi :) skora po nim jest naprawdę dobrze nawilzona i mieciutka. Odkąd go uzywam to nie swedza mnie piersi pimimo tego ze sa naprawde napuchniete :)
 
reklama
Do góry