reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2017

Taki przypadki przerażają bo dziewczyna napewno sie bardzo denerwowala do samego konca.
Ja nie wiem co bym zrobila gdybym dowiedziala sie że dziecko jest chore. Pewnie zależało by co to za wada.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie ze była zestresowana, kazdy by byl... Ale najwazniejsze jest to aby miec nadzieję do samego konca...
 
reklama
Niunius przykro mi bardzo :-(

Dziewczyny, ja znów z pytaniem. Co można w ciąży na zapalenie pęcherza? Furaginum wg ulotki odpada a już nie mogę wytrzymać, tak piecze, boli i to ciągle parcie na pęcherz. Dodatkowo nic nie piję, nic nie jem i dzisiejszej nocy do teraz rzygam dalej niż widzę... Choć już nie mam czym
 
A używacie cos na piersi? Mimo ze nie mialam nigdy rozstępów to wolałabym jednak na wszelki wypadek tego uniknąć. A piersi mi rosna w zastraszajacym tempie

Ja uzywam wlasnie tego olejku migdalowego na piersi i na brzuch. Kilka lat temu nagle napuchlam przez zaburzenia hormonalne i zrobilo mi się killa rozstepow na piersiach a teraz gdy moje piersi z dnia na dzień napuchly jak balony to ani jednego rozstepu nie mam więc moge raz jeszcze polecic ten olejek z czystym ssumieniem :)
 
Cześć :)
To i ja dołączę do kwietniowych mam...choć miałam wątpliwości czy nie za wcześnie...żeby nie zapeszać.
Widzę że już Was sporo :)
Mam termin na 26 kwietnia...chyba nie przeskoczę na maj ;)
Ostatni raz byłam na forum jako mama "styczeń 2006" , wiele się zmieniło :)
 
Ja uzywam wlasnie tego olejku migdalowego na piersi i na brzuch. Kilka lat temu nagle napuchlam przez zaburzenia hormonalne i zrobilo mi się killa rozstepow na piersiach a teraz gdy moje piersi z dnia na dzień napuchly jak balony to ani jednego rozstepu nie mam więc moge raz jeszcze polecic ten olejek z czystym ssumieniem :)

A gdzie kupujesz olejek ?
Ja chyba też muszę już przejść ze zwykłych kremów do ciała na takie które lepiej zadbają o skórę.
Biust powiększył mi się dwukrotnie, nie miałam tak w pierwszej ciąży... no i już nie mam 20kilku lat ;)
 
Niunius przykro mi bardzo :-(

Dziewczyny, ja znów z pytaniem. Co można w ciąży na zapalenie pęcherza? Furaginum wg ulotki odpada a już nie mogę wytrzymać, tak piecze, boli i to ciągle parcie na pęcherz. Dodatkowo nic nie piję, nic nie jem i dzisiejszej nocy do teraz rzygam dalej niż widzę... Choć już nie mam czym
Ja w ciąży bralam furaginium z wit C według zaleceń gina no ale bylam juz wysoko w II trymestrze nie wiem jak z pierwszym. Zadzwoń do gina

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uzywam wlasnie tego olejku migdalowego na piersi i na brzuch. Kilka lat temu nagle napuchlam przez zaburzenia hormonalne i zrobilo mi się killa rozstepow na piersiach a teraz gdy moje piersi z dnia na dzień napuchly jak balony to ani jednego rozstepu nie mam więc moge raz jeszcze polecic ten olejek z czystym ssumieniem :)
Taki zwykły olejek migdałowy do ciasta?

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry